Wakacyjnie i w plenerze

Ślub w plenerze, to wciąż zyskujący na popularności trend weselny. Chociaż z organizacją takiej uroczystości wiąże się wiele obaw, jest ona niezwykle kusząca…

Pogodowe anomalie

Głównym powodem, dla którego Państwo Młodzi nie są w pełni zdecydowani na organizację uroczystości zaślubin oraz weselnej zabawy w plenerze jest oczywiście pogoda, która zwłaszcza w Polsce jest zmienna i nieprzewidywalna. Jednak jeśli będziemy odpowiednio zabezpieczeni i wybierzemy eleganckie namioty, które będą ochraniać gości w razie załamania pogodowego, żadna sytuacja nas nie zaskoczy. A czy taniec w pobliżu ciepłych, orzeźwiających kropli deszczu nie jest romantyczny?

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL**** PAŁAC CZARNY LAS

Wybierzcie odpowiednie miejsce

Jednak przed decyzją o organizacji uroczystości na zewnątrz należy skupić się na wyborze miejsca, które ma odpowiednie zaopatrzenie, a pracownicy oferują niemałe doświadczenie w obsłudze tego rodzaju wesel. Ciekawą ofertę prezentuje w tym wypadku Hotel**** Pałac Czarny Las. Otoczenie pałacowe i piękny park, otulający hotel to idealne miejsce na tego rodzaju uroczystość. Będzie ona niezwykle podniosła, a jednocześnie budzić będzie wielkie zaskoczenie. Nie codziennie przecież idziemy na zaślubiny w takiej odsłonie!

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL**** PAŁAC CZARNY LAS

Nie tyko ślub i nie tylko wesele

Hotel**** Pałac Czarny Las proponuje połączenie obu uroczystości i zaaranżowanie pięknej scenerii, która będzie idealnym miejscem na wypowiedzenie małżeńskiej przysięgi, a następnie zaproszenie gości na zabawę do białego rana pod otwartym, eleganckim namiotem, w towarzystwie delikatnego światła i roślinności wokół. Będzie to idealne miejsce nie tylko na zabawę, ale również wymarzony kadr teledysku ślubnego czy pamiątkowych zdjęć.

Poinformuj gości!

Twoi goście z pewnością będą na długo pamiętać taką uroczystość, jednak warto poinformować ich o miejscu ceremonii w chwili wręczania zaproszeń. Mogą nie być przygotowani na taki rodzaj zabawy, a w chwili, kiedy zostaną poinformowani wcześniej, unikniecie zaskoczenia z ich strony. A co więcej, będą z niecierpliwością odliczać dni do weselnej zabawy, aby móc celebrować z wami ten niezwykły dzień w pięknej, pałacowej scenerii Hotelu**** Pałacu Czarny Las.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL**** PAŁAC CZARNY LAS

www.czarnylas.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: