W ten zimowy czas…

Drodzy Czytelnicy!

Zastanawiacie się, czy istnieje coś takiego jak idealny ślub? Tak! To ten, którego przyczyną jest prawdziwa i szczera miłość. Nieważne czy powiecie sobie „tak” na rajskiej plaży, czy w środku zimy w małej kapliczce w górach. Nieważne gdzie – ważne z kim. Zestresowani ciągłym załatwianiem spraw organizacyjnych, wszystko trzeba zrobić na wczoraj, a waszym rodzinom ciągle coś się

FOT. EMIL KOŁODZIEJ

nie podoba? Zatrzymajcie się. Popatrzcie sobie w oczy, pewni, że krok, który razem wykonacie to najlepsza decyzja w życiu. I nic innego się nie liczy. Porównajcie Wasz ślub do uroczystej inauguracji początku pięknej, wspólnej przygody. W tym dniu to wszyscy mają zwrócić swoje oczy w Waszym kierunku, oczarowani uczuciem, jakim się darzycie, szczerością, odwagą, pewnością słów, które wypowiecie na znak zawarcia małżeństwa.

Cieszymy się, że w tym radosnym dla Was czasie, zaufaliście nam i sięgnęliście
po nasz tytuł. Od 12 lat staramy się najlepiej, jak potrafimy, inspirować
i doradzać. Szczególnie chcemy zwrócić Waszą uwagę na porady dotyczące związków. Są to tematy często trudne, dlatego tak bardzo pragniemy pomóc Wam nie tylko w trakcie tego jednego, wspaniałego dnia, ale przeprowadzić Was przez czas narzeczeństwa, a potem towarzyszyć Wam w trakcie dzielenia wspólnych chwil.

 

„Cieszymy się, że w tym radosnym dla Was czasie, zaufaliście nam i sięgnęliście
po nasz tytuł. Od 12 lat staramy się najlepiej, jak potrafimy, inspirować
i doradzać.”

Wraz z tym wydaniem i przy okazji rozpoczynającego się Nowego Roku, przyjmijcie życzenia od całej redakcji Magazynu WESELE. Niech każdy koniec będzie nowym początkiem. Niech Was nie przeraża upływający czas, nie traćcie go więc na niepotrzebne kłótnie i niesnaski. Bądźcie ze sobą i dla siebie – na dobre i na złe.

Beata Grela

Redaktor naczelna

Fotograf – Emil Kołodziej Photography, www.emilkolodziej.pl,
Modelka – Osi Ugonoh,
Kreacja – – Rina Cossack,
Kolczyki –  H&M, www2.hm.com/pl,

Art. Direction – Agnieszka Grzeszczak/BATB,
Stylizacja – Marcin Kulak/BATB,
Makijaże i fryzury – Dominika Malisz/BATB,
Producent wykonawczy – Justyna Markowska/BATB,
Produkcja – Brides and The Birds/Agnieszka Grzesczak, Justyna Markowska, Dominika Malisz, Marcin Kulak, www.facebook.com/bridesandthebirds,

Sesja Total MODERN look powstała na zlecenie Magazynu WESELE

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: