W oczekiwaniu na najważniejsze słowo…

W życiu prawie każdego mężczyzny przychodzi taki moment, kiedy zdaje sobie sprawę, że właśnie z tą jedyną chce spędzić resztę życia. W jaki sposób więc poprosić swoją wybrankę o rękę? Słowem, jak zorganizować idealne zaręczyny?

Klasycznie

Mówiąc o zaręczynach, wiele osób ma przed sobą obraz elegancko zastawionego stołu z szampanem, piękny bukiet czerwonych róż i małe pudełeczko z pięknym pierścionkiem. Rzeczywiście, wielu panów wybiera podobny scenariusz, jednocześnie nie zapominając o doprecyzowaniu detali: wszak mają być to wasze zaręczyny. Warto więc połączyć klasyczny model zaręczyn z historią waszej znajomości. Pierwszym bukietem kwiatów, który od ciebie dostała, były białe lilie? Właśnie taki bukiet jej ofiaruj podczas kolacji. Na pierwszej randce po raz pierwszy wspólnie spróbowaliście owoców morza? Zadbaj, aby taka potrawa pojawiła się na waszym stole. Ważne, aby twoja wybranka czuła się tego wieczoru wyjątkowo. Wiele zależy również od miejsca, do którego się udacie – powinno ono sprzyjać romantycznym spotkaniom, pełnym miłości i wzajemnego zrozumienia. Takim bez wątpienia jest Hotel Warszawianka, położony w malowniczym sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. To właśnie tam, z daleka od zgiełku miasta, będziecie mogli cieszyć się swoją obecnością.

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

 

Spełniając marzenia

Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją narzeczoną, postaw na nutkę szaleństwa. Dzięki fachowej pomocy pracowników Hotelu Warszawianka, zrealizujesz nawet najbardziej oryginalny sposób zaręczyn. Oświadczyny w aquaparku? Dlaczego nie! Dla przyszłej małżonki, która lubuje się w wodnych atrakcjach, z pewnością będzie to miłe zaskoczenie. Jeśli natomiast preferuje raczej romantyczny styl, otworem stoi XIX-wieczny Płac Zegrzyński; w neorenesansowych pomieszczeniach
i z ukochanym mężczyzną u boku, odpowiedź może być tylko jedna.

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

A po zaręczynach…

…czas na wspólny odpoczynek i celebrowanie chwili! Dzięki kompleksowej ofercie, przygotowanej przez Hotel Warszawianka, będziecie mogli jeszcze bardziej cieszyć się swoją obecnością. Do wyboru między innymi: SPA, kręgielnia, squash, fitness, siłownia i wiele innych. Czekać na was będzie również luksusowy apartament, a szefowie kuchni przygotują specjalne menu. Wszystko to pozwoli wam zapamiętać cudowne chwile, kiedy postanowiliście pójść razem przez życie.

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

www.warszawianka.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: