Trendy, które musisz znać – beauty from within

Z zazdrością obserwujesz zadbane, szczupłe, tryskające energią dziewczyny? Zastanawiasz się jak w pędzącym świecie udaje im się połączyć wiele ról: żon, mam, businesswomen i w każdej z nich doskonale się realizować, wyglądając przy tym obłędnie? Poznaj gorący trend It Girls.

Powrót do natury

Beauty from within to „piękno z wewnątrz”. Ta najnowsza filozofia, opierająca się na świadomym podejściu do zdrowego odżywiania, które jest najskuteczniejszym źródłem pięknego wyglądu stała się prawdziwym hitem! W świecie pełnym chemii, zanieczyszczeń środowiska, stresu i goniących terminów zadaniem niemal karkołomnym było skuteczne zadbanie o swój wygląd i dobre samopoczucie. Powrót do natury okazał się fenomenalnym rozwiązaniem!

Sukces, za którym stoi miłość

Polskie marki od wielu lat dotrzymują kroku światowym trendom. Przykładem jest firma ZojoElixirs, która produkuje unikalne eliksiry piękności wypełnione najcenniejszymi ziołami, superfoods i adaptogenami. Certyfikowane  składniki pochodzenia organicznego są gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla naszego ciała, jak i środowiska. Marka, którą stworzyła Marta Ravensdale powstała z potrzeby zmian. Kobieta szukała zdrowych rozwiązań w diecie swojego dziecka, jednak mając problem ze znalezieniem bezpiecznych i skutecznych suplementów postanowiła je stworzyć. Projekt został nazwany od imienia córeczki założycielki – Zoe.

Eco Glam

Twórcy ZojoElixirs wiedzą, że najlepszym makijażem jest zdrowa i promienna cera, dlatego starannie komponują receptury swoich eliksirów. Ich produkty są wegańskie, wolne od GMO, laktozy i glutenu, a także wszelkich sztucznych konserwantów, barwników, substancji słodzących czy polepszających smak a 100% składników pochodzi z upraw organicznych. Doskonale wpisują się w trendy Eco Glam, czyli są ekologiczne a przy tym niezwykle gustowne i stylowe. Idealne połączenie dla nowoczesnej, świadomej kobiety!

Filozofia tzw. beauty from within jest oparta właśnie na suplementacji organicznych i naturalnych składników odżywczych i jest już bardzo popularna np. w krajach anglosaskich. W Polsce jej ambasadorkami są m.in. Kamila Szczawińska, Ewa Szabatin czy Karolina Malinowska. Dołącz do grona It Girls i przekonaj się, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: