Teściowa z synową, synowa z teściową

Chyba każda Panna Młoda zastanawia się, jak ułożyć dobre relacje z teściową. Wszak jest ona najważniejszą kobietą w życiu mężczyzny, z którym ta zdecydowała się spędzić resztę życia. Jakie więc zadbać o dobrą atmosferę z mamą przyszłego męża?

Rozmowa jest dobra na wszystko

Obecnie panuje przekonanie mówiące o tym, iż relacje na linii synowa – teściowa nie należą do najprzyjemniejszych. Jej zaborczość, powodowana głównie zazdrością o syna, ma prowadzić do toksycznej atmosfery. Nic bardziej mylnego! Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których przyszła teściowa może mieć pewne obiekcje, ale nie ma co panikować na zapas! Najlepszym rozwiązaniem będzie prosta, szczera rozmowa, podczas której będzie cię mogła lepiej poznać. Jeżeli masz więc możliwość, zaproś przyszłą teściową na kawę i coś słodkiego. Bardzo dobrym miejscem będzie mieszcząca się w Warszawie Cukiernia Miodowa Cafe, mieści się w lewym skrzydle pięciogwiazdkowego Hotelu Bellotto u zbiegu ulic Senatorskiej i Miodowej. Dzięki takiemu spotkaniu będziecie mogły wspólnie porozmawiać np. na babskie tematy. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, by na siłę pokazać się z jak najlepszej strony. Postaw raczej na naturalność i szczerość,
z grzecznością i elegancją – przyszła teściowa z pewnością doceni twoją inicjatywę.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL BELLOTTO

A może wspólny wyjazd?

Ciekawym, choć nieco odważniejszym pomysłem może być również wspólna wycieczka. Kilka dni odpoczynku od przedślubnych przygotowań przyda się zarówno tobie, jak i teściowej. Co powiecie więc na odpoczynek w SPA? Taką atrakcję ma w swojej ofercie Hotel Bellotto: Spa For You, zlokalizowana na klimatycznym poddaszu, pozwoli wam zregenerować ciało i umysł. Profesjonalny personel zadba o odpowiedni dobór oferty, a wy między zabiegami będziecie mogły porozmawiać i wymienić się doświadczeniami, co pozwoli nawiązać bliższą więź.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL BELLOTTO

Odpoczynek w pałacowym zaciszu

Jeżeli obawiasz się wyjazdu sam na sam z przyszłą teściową, w swój plan możesz wtajemniczyć swojego

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL BELLOTTO

narzeczonego i rodziców. Wyjazd wspólnie z waszymi rodzinami (nie zapominajmy
tu także o twoim teściu) pozwoli na jeszcze większe zintegrowanie obu stron przed najważniejszym dniem w waszym życiu. Idealnym miejscem dla zacieśniania rodzinnych więzi jest pięciogwiazdkowy Hotel Bellotto; mieści się bowiem w murach XVI-wiecznego Pałacu na warszawskim starym mieście. Do waszej dyspozycji będzie m.in. Restauracja Foccacia Lobby Bar z Salą Kominkową, a na odpoczynek będziecie mogli się udać do hotelowych apartamentów: w ofercie: wnętrza Classic, Superior czy Apartament Delux. Podczas takiego wyjazdu, rozmowa z mamą narzeczonego wyjdzie sama; naturalnie, bez nachalności, dzięki czemu przekonasz się, że naprawdę nie ma się czego obawiać.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL BELLOTTO

 

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL BELLOTTO

Każda Panna Młoda pragnie, by jej przyszła teściowa w pełni zaakceptowała wybór swojego syna. Wspólnie spędzone chwile pozwolą lepiej wam się poznać i cieszyć nadchodzącą uroczystością.

www.hotelbellotto.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: