Teo Vafidis zaprasza na Jubileuszowy X Festiwal Kuchni Greckiej

Pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Kuchni Greckiej jest Teo Vafidis – Grek z pochodzenia, z zawodu ekspert i doradca kulinarny, z pasji – ambasador kultury i kuchni greckiej w Polsce, członek kapituły Fundacji Klubu Szefów Kuchni, honorowy członek Chef’s Club Grecji oraz przedstawiciel Poland Branch Office.

Idea zorganizowania Festiwalu Kuchni Greckiej zrodziła się z chęci przybliżenia i propagowania w Polsce tradycji kuchni greckiej. Ten długofalowy projekt jest skierowany zarówno do hotelarzy, restauratorów, szefów kuchni, kucharzy, jak i do konsumentów. „Magazyn Wesele” po raz kolejny jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Jak co roku ekipy kucharzy z całej Polski pod „fachowym okiem” międzynarodowego Jury przygotowują autorskie dania z wykorzystaniem wskazanych w regulaminie i oryginalnych greckich produktów.

Konkurs ten należy do najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych w Polsce. Towarzyszą mu niezapomniane atrakcje takie, jak pokazy Sztuki Kulinarnej z całego świata, prezentacje firm i smakowite degustacje dla wszystkich odwiedzających.

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Konkurs Kulinarny Festiwalu Kuchni Greckiej nominowany jest do Kulinarnego Pucharu Polski organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ogłoszenie wyników konkursowych, wręczenie nagród, upominków i podziękowań odbywa się podczas Uroczystej Gali z wykwintną kolacją, będącej uwieńczeniem Festiwalu. Laureat pierwszej nagrody wyjeżdża wraz z osobą towarzyszącą na tygodniową wspaniałą wycieczkę do Grecji ufundowaną przez Biuro Podróży Hellas Travell www.hellastravel.pl.

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Fot. Mat. Prasowe Festiwal Kuchni Greckiej

Na zakończenie wieczoru ma miejsce koncert Nikosa Rusketosa – lidera greckiego zespołu Orfeusz, oraz tańce w towarzystwie tłuczonych „na szczęście” talerzy.

Co roku zapewniamy również niesamowite występy innych artystów, pokazy etniczne, naukę tańców, czy spektakle teatralne.

Jubileuszowy X Festiwal Kuchni Greckiej odbędzie się 27 marca 2015 r. w Centrum Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56C) w Warszawie.

Wszystkim Partnerom, Uczestnikom i Gościom bardzo dziękujemy za wieloletnie wsparcie i zapraszamy do współpracy podczas X Jubileuszowej edycji.

Z wyrazami szacunku,

teo podpis

www.vafidis.pl

Przydatne pliki:

Formularz zgloszeniowy

Regulamin festiwalu

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: