Szpital Dziecięcy w Krakowie – kwesta ślubna

Kwesta ślubna? Zamiast podarunków dla siebie – podarunek dla potrzebujących. Tym bardziej, jeśli chodzi o tych najmłodszych, podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Dlaczego by nie zrobić czegoś wyjątkowego w tym równie wyjątkowym dniu? Warto pomyśleć o tym, aby pieniądze przeznaczone od gości dla Państwa Młodych nie poszły na marne, a zostały wykorzystane w dobry, pomocny sposób. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie podpowiada jak to zrobić:

FOT. MATERIAŁY PRASOWE: SZPITAL DZIECIĘCY W KRAKOWIE

W jaki sposób można przystąpić do tej akcji?

To proste. Wystarczy, jeśli na zaproszeniu ślubnym poprosicie swoich gości weselnych, aby pieniądze które zamierzali wydać na kwiaty, przeznaczyli dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Poniżej przedstawiamy propozycję wierszy na zaproszenia ślubne autorstwa par młodych, które już wzięły udział w naszej akcji.

Piękne kwiaty lecz uśmiechy dzieci są piękniejsze.
Miło bukiet dostać, lecz są sprawy istotniejsze.
Niech więc grosik, co na kwiatek miał być przekazany,
Na cel szczytny zostanie przez Was darowany.
Zebrane pieniążki przekażemy Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie

 

To wspaniały sposób na to, aby w tym jedynym dniu podzielić się swoim szczęściem nie tylko z najbliższymi, ale przede wszystkim z tymi, którym tego szczęścia brakuje!

Zatem „Podziel się swoim szczęściem” i podaruj nową drogę życia nie tylko sobie, ale także podopiecznym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie https://ozdrowiedziecka.org/podziel-sie-swoim-szczesciem/

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: