Szaleństwo panieńskiej nocy

Każda przyszła Panna Młoda całą swoją uwagę poświęca raczej przygotowaniom najważniejszego dla niej dnia, jakim jest dzień ślubu. To druhna powinna więc zadbać o to, aby – w ferworze przedślubnych obowiązków – nie zapomnieć i o wieczorze panieńskim.

Jedyny taki wieczór

Zmiana stanu cywilnego to ogromne przeżycie zarówno dla nowożeńców, jak i dla bliskich im osób. Ślubna przysięga składana w otoczeniu rodziny i przyjaciół jeszcze bardziej podkreśla wagę i doniosłość chwili. Aby jednak odważnie wejść na nową drogę życia, każda przyszła mężatka powinna „pożegnać się” ze statusem panny. Stąd też bardzo dużą popularnością cieszą się wieczory panieńskie, na których druhny pomagają jej nieco odetchnąć od przedślubnych obowiązków. Coraz częściej, kluczowym ich elementem staje się moment wręczania prezentów przyszłej Pani Młodej. Jest to trend, który wprawdzie dopiero od niedawna podbija ślubny rynek, ale staje się on coraz bardziej widoczny. Pojawia się jednak w tym momencie szereg pytań: co wypada wręczyć podczas takiego spotkania? Czy sprezentować coś bardziej praktycznego? Pójść w stronę niewielkiego dodatku, a może pozwolić sobie na nutkę szaleństwa? Tak naprawdę nie ma reguły, a wszystko zależy od samej Panny Młodej i charakteru spotkania. Sprawdzonym prezentem dla każdej kobiety jest oczywiście biżuteria. Tu z pomocą przychodzi Jubiler Schubert, gdzie znaleźć można pomysł na wyszukany drobiazg, np. w postaci eleganckiej bransoletki lub delikatnego wisiorka. W najnowszej kolekcji każda pani znajdzie więc coś dla siebie.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil

W wieczorze panieńskim biorą udział panie bliskie przyszłej mężatce. Podczas wspólnego spotkania – które może przybrać różne formy – nie powinno więc zabraknąć miejsca zarówno na rozmowy, jak również na odrobinę szaleństwa. Wieczór panieński można zorganizować więc w waszym ulubionym lokalu, bądź postawić na prywatkę w mieszkaniu. Ważne, aby nie zabrakło na nim osób najbliższych. Na pamiątkę tego spotkania, możecie ofiarować niezwykle popularne ostatnio „Celebrytki”, czyli „naszyjniki gwiazd”. Odszukacie je u Jubilera Schubert, gdzie profesjonalna obsługa pomoże wam w doborze odpowiedniego wykończenia. Dzięki temu, Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa gwiazda. Możecie pokusić się także o wygrawerowanie daty wieczoru, aby przypominała o szaleństwach panieńskiej nocy.

FOT.MAT.PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Wzajemne podarki

Oczywistym jest, iż podczas wieczoru panieńskiego najważniejszą jego postacią jest Pani Młoda. Kto jednak powiedział, że tylko ona powinna być obdarowywana? Bardzo ciekawą koncepcją jest organizacja spotkania, na którym wszystkie druhny prezentują sobie podobne dodatki, które później będą czynnikiem wyróżniającym je podczas wesela. Doskonałą formą takiego prezentu mogą być delikatne bransoletki. Mnóstwo ciekawych modeli odnajdziecie salonach jubilerskich Schubert, a ich różnorodność bez wątpienia pozwoli na dobór takiego, który zadowoli wszystkie uczestniczki. Dzięki temu, dodatki te mogą stać się nie tylko wspomnieniem wieczoru panieńskiego, ale także doskonale akcentować orszak druhen podczas samego ślubu.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: