Włosy Panny Młodej – pięknie i pod kontrolą!

Przed uroczystością zaślubin precyzyjnie łączysz ze sobą wszystkie elementy stylizacji tak, aby tworzyły spójną całość. Suknia, piękny makijaż, idealny manicure… Pozostają jeszcze włosy! Właśnie – co zrobić, aby idealnie trzymały się przez całą noc, albo wręcz przeciwnie – tworzyły kontrolowany chaos na głowie?

Siła kosmetyku – czyli must have każdej kobiety

Zapewne przemyślenia odnośnie fryzury towarzyszą ci już przez dłuższy czas, a im bliżej do tego wymarzonego dnia, tym głębiej zastanawiasz się nad tym, czy twoje włosy utrzymają się w takiej samej formie w ciągu całonocnej zabawy. Takie obawy oczywiście są uzasadnione, gdyż będzie to sprawdzian zarówno dla fryzjera, jak i dla kosmetyków, jakich użyje on do utrwalenia twojego upięcia. Jeśli chcesz mieć pewność, że stylizacja utrzyma się w nienaruszonym stanie przez całą uroczystość, powinnaś zaopatrzyć się w kosmetyk marki Balmain. Co więcej, świadkowa powinna zadbać o to, aby znalazły się one w jej kosmetyczce, gdyby fryzura wykonana przez stylistę wymagała poprawek podczas przyjęcia.

SZAMPON Z LINII NAWILŻAJĄCEJ MOISTURIZING, 300 ML – 135 PLN; MASKA Z LINII NAWILŻAJĄCEJ MOISTURIZING, 200 ML – 185 PLN; KREM DO LOKÓW CURL CREAM, 150 ML – 145 PLN

Od przygotowań aż po miesiąc miodowy

LIMITOWANA KOSMETYCZKA – 445 PLN

Balmain proponuje kompleksowy zestaw kosmetyków, które będą służyły ci jeszcze na długo przed planowaną datą uroczystości. Szampon i luksusowa odbudowująca maska nawilżą włosy oraz sprawią, że będą one bardziej plastyczne, co wpłynie na łatwość pracy nad nimi podczas tworzenia upięcia. Warto stosować je już kilka tygodni przed ślubem. Krem do loków CURL CREAM idealnie sprawdzi się w sytuacji, kiedy decydujesz się na pozostawienie rozpuszczonych włosów, natomiast dla pań, które marzą o fantazyjnym upięciu, trafioną propozycją wydaje się być puder do stylizacji włosów STYLING POWDER oraz lakier do włosów SESSION SPRAY STRONG. Po uroczystości weselnej, podczas miesiąca miodowego, warto zabrać ze sobą natomiast spray teksturyzujący z solą morską, idealny do ułożenia włosów w kontrolowanym nieporządku, bądź kosmetyczkę Balmain, w której znajdą się wszystkie produkty, pomagające utrzymać zdrowie i witalność włosów podczas wyjazdu.

PUDER DO STYLIZACJI WŁOSÓW STYLING POWDER, 11 GR – 165 PLN; LAKIER DO WŁOSÓW SESSION SPRAY STRONG, 300 ML – 109 PLN; SPRAY TEKSTURYZUJĄCY DO WŁOSÓW Z SOLĄ MORSKĄ, 200 ML – 129 PLN

Miłość bez pamięci

Po skorzystaniu z kosmetyków Balmain, zakochasz się w nich bez opamiętania, a ich piękny zapach będzie przypominał ci zarówno przygotowania do ślubu, sam dzień zaślubin oraz cudowną podróż poślubną. Zamknięte w stylowych butelkach wspomnienia będą powracały do ciebie za każdym razem, kiedy sięgniesz po któryś z kosmetyków linii Balmain.

www.douglas.pl

MATERIAŁY PRASOWE: BALMAIN

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: