Świętujmy razem!

10 grudnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbył się niezwykły koncert Grażyny Brodzińskiej połączony
z przedpremierową prezentacją unikalnego Serwisu Jubileuszowego POLSKA 100. Dzięki Pierwszej Damie Polskiej Sceny Muzycznej oraz jej wyjątkowym gościom powstał niecodzienny, magiczny spektakl który przeniósł wszystkich w świat pełen unikatowych dźwięków.

Zgromadzeni goście mogli nie tylko doświadczyć wspaniałej uczty dla ucha i duszy, ale również, jako pierwsi obejrzeć wyjątkową porcelanę zaprojektowaną przez Fyrklӧvern z okazji nadchodzącej, setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Już z pierwszym dźwiękiem Grażyna Bodzińska rozkochała w sobie publiczność. Zgromadzeni mogli wysłuchać największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej oraz rozrywkowej. Zjawiskowej diwie towarzyszyli również niezwykli goście. Wybitny tenor z Petersburga – Alexander Trofimov, artysta musicalowy – Janusz Kruciński oraz nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz. O fantastyczną oprawę muzyczną zadbała orkiestra pod batutą Mateusza Walacha oraz mistrz akordeonu i bandoneonu – Wiesław Prządka. Sama wokalistka wystąpiła w zjawiskowej, biało-czerwonej sukni, nawiązującej kolorystycznie do barw naszego kraju. Wykonanie piosenki „It’s time to say goodbye”, zostało nagrodzone owacjami na stojąco.

fot. mat. prasowe Fyrklӧvern

Wspaniałe wydarzenie jakim był koncert Grażyny Brodzińskiej i jej gości, uświetniła prezentacja Jubileuszowego Serwisu Fyrklӧvern – POLSKA 100, którego artystka jest Ambasadorką. Elegancka zastawa powstała z okazji nadchodzącej, setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, miała swoją przedpremierę w dniu 11 listopada tego roku, a jej rynkowa premiera przypadnie na 1 stycznia 2018 roku. Najwyższej jakości porcelana ozdobiona 18-karatowym złotem i platyną zachwyciła obecnych gości swoim eleganckim designem i owalnym kształtem. Uwagę zwróciła również unikalna Pieczęć Jubileuszowa: POLSKA 100, Rocznica Odzyskania Niepodległości 1918-2018 zdobiąca każdy talerz serwisu.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnili goście zarówno z Polski, jak i spoza granic naszego kraju. Nie mogło zabraknąć również klientów Fyrklӧvern, jak i przedstawicieli Zarządu Firmy.  Jak mówiła Dyrektor Generalny Fyrklӧvern Polska: Katarzyna Gorzkowska-Pasek: Serwis POLSKA 100 to bardzo ważny projekt dla naszej firmy. To nie tylko piękny i elegancki serwis obiadowy, ale przede wszystkim, wspaniała pamiątka, która będzie przypominać kolejnym pokoleniom o odzyskaniu przez Polskę Niepodległości. Do projektu, nieprzypadkowo zaprosiliśmy Panią Grażynę Brodzińską – niezwykłą artystkę, Pierwszą Damę Polskiej Sceny Muzycznej i perfekcjonistkę w każdym calu. Od lat, z dumą reprezentuje ona Polskę za granicą i z niezwykłą elegancją oraz klasą popularyzuje naszą kulturę.

fot. mat. prasowe Fyrklӧvern

Firma Fyrklövern – partner koncertu Grażyny Brodzińskiej – to jedna z największych skandynawskich firm
w branży luksusowej porcelany, szkła i dekoracji wnętrz. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku
i od tamtego czasu, dostarcza produkty najwyższej jakości w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. W Polsce, firma jest obecna od 2014 roku. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. Od początku przyświecają jej hasła: Inspiracja, Ekskluzywność, Najwyższa Jakość Produktów oraz Indywidualna Obsługa, Zadowolenie i Komfort Klienta.

Więcej informacji na stronie www.fyrklovern.pl

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: