Suknia ślubna od Magdaleny Popiel

Marzy Wam się suknia ślubna, której nie będzie miał nikt inny? Magdalena Popiel wychodzi Wam zatem naprzeciw – jej atelier to miejsce, w którym tworzy oryginalne, magiczne kreacje na miarę Waszych potrzeb. Wszystko za pomocą ręcznego szycia.

Suknia ślubna od Magdaleny Popiel to wybór dla tych Panien Młodych, które stawiają na oryginalność, wyjątkowość i kreatywność w doborze tej jedynej kreacji. Atelier projektantki oferuje szyte na miarę suknie, które dopasowane są nie tylko do rozmiaru przyszłej Panny Młodej, ale także do jej indywidualnych potrzeb.

Każdy szczegół jest więc precyzyjnie dobrany i przemyślany w zgodzie z charakterem klientki. Projektantka z czułością dba o najmniejsze detale sukni ślubnej – od materiałów takich jak koronki, tiule, szyfony, aż po kwiatowe hafty, kryształki czy aksamitki.

Magdalena Popiel proponuje także niezwykłe kroje na życzenie Panny Młodej – uwodzicielskie rozcięcie na nodze, bufiaste rękawy czy powrót do fasonów retro – projektantka spełni każde Wasze marzenie.

Atutem ręcznego szycia sukni ślubnej jest wyjątkowość i niepowtarzalność – a to najważniejsze, jeśli Panna Młoda pragnie nie tylko wyróżnić się z pośród tłumu, ale pozostać niezapomnianą w pamięci gości!

Więcej na suknieslubnepopiel.pl

FOT. MAT PRASOWE FIRMY MAGDALENA POPIEL

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: