Stwórz wyjątkowe chwile

Organizacja ślubu oraz wesela wiąże się z wieloma wyzwaniami. Profesjonalna pomoc i wsparcie w każdej sytuacji to kwestie, na których zależy każdej Parze Młodej.

Wyzwanie

Ślub oraz wesele to często największa w życiu uroczystość, jaką muszą zorganizować nowożeńcy. Niesie to za sobą wiele wyzwań, z którymi niełatwo sobie poradzić. Tym bardziej, jeśli zależy nam na personalizacji uroczystości oraz wywołaniu niesamowitego wrażenia wśród gości weselnych. Wiele obowiązków, jakie spada na Parę Młodą w tak krótkim czasie niejednokrotnie sprawia, że pojawia się uczucie dezorientacji i zagubienia.

FOT MAT PRASOWE MANUFAKTURA ŚLUBÓW

Zaufaj specjaliście

Pomocy Państwu Młodym, którzy stają w trudnej sytuacji, może udzielić konsultant ślubny, zajmujący się profesjonalnym planowaniem uroczystości weselnych. Warto przyjrzeć się ofercie, jaką proponują firmy wedding plannerskie, jak na przykład Manufaktura Ślubów. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, a będąc na rynku już od 13 lat, jak brzmi ich motto „Spełniają nasze marzenia…”. Indywidualne podejście do każdej Pary Młodej oraz kreatywność sprawiają, że możemy poczuć się wyjątkowo oraz mieć pewność, że nasza uroczystość będzie tą wymarzoną.

FOT MAT PRASOWE MANUFAKTURA ŚLUBÓW

Zapoznaj się z ofertą

Kompleksowa usługa, jaką proponuje agencja sprawia, że Para Młoda odciążona jest z wielu obowiązków i może delektować się przedślubnymi chwilami w gronie swoich bliskich oraz wyczekiwać dnia zaślubin, bez zbędnego stresu. Propozycja miejsca wesela, koncepcje florystyczno-dekoratorskie, dobór oprawy muzycznej czy stylizacja świadków to tylko niektóre z usług, jakie oferuje nam Manufaktura Ślubów. Monitorowanie postępów w realizacji planu oraz dostęp do takich informacji pozwala na stały wgląd Nowożeńców w to, na jakim etapie obecnie są przygotowania. W skład ich oferty wchodzi również pomoc w rozwiązaniu spraw umów cywilno-prawnych, czy też kościelnych, a także opracowanie budżetu, kwestie transportu gości oraz analizę ilości zakupu alkoholu. Są to kwestie, które niewątpliwie pomogą Państwu Młodym, a także pozwolą ograniczyć zbędne wydatki.

Ile kosztuje usługa?

Kwestie, które najczęściej hamują nowożeńców przed chęcią zatrudnienia wedding plannera, to oczywiście sprawy finansowe. Opłaty za usługę ustalane są indywidualnie z Narzeczonymi, jednak biorąc pod uwagę to, w jak wielu kwestiach mogą nam oni pomóc, także tych związanych z budżetem – warto skorzystać z ich usług i mieć pewność, że ten dzień pozostanie w pamięci wszystkich na długie lata.

                                                                                                      www.manufakturaslubow.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: