Spotkanie na nowo

Przygotowania, przedślubna gorączka, stres… w pewnym momencie czujecie, że coś wam umyka. Coś bardzo ważnego, czego nie potraficie zdefiniować. W takim momencie najlepiej udać się na…randkę!

Wsiąść do pociągu byle jakiego…

te słowa znanej piosenki Maryli Rodowicz powinny być dla was mottem i motorem do podjęcia decyzji o spontanicznym wyjeździe. Jak wiadomo, czas przedślubnych przygotowań obfituje w nieco intensywniejszy tryb życia; wszak trzeba zadbać o każdy szczegół. Jednak kiedy w pewnym momencie jesteście tak zapracowani, że spotykacie się rzadziej,
niż przed okresem narzeczeństwa, a kiedy już się widzicie, to wasze rozmowy opierają się głównie o tematykę wesela,
to znak, że musicie coś zmienić. Dlatego dobrym pomysłem jest spontaniczny wyjazd w spokojne, magiczne miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a odmierzany jest szumem rzeki. Taką lokalizacją może poszczycić się Willa Poprad, czyli klimatyczny obiekt, mieszczący się nad Popradem. Malownicza dolina, obfitująca w klimatyczne zakątki i górujący nad Rytrem średniowieczny zamek to doskonałe miejsce do odnalezienia gdzieś zagubionej nutki romantyzmu.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

Zaskakujcie się

Czas randek nie powinien nigdy się kończyć. Bywa jednak czasem i tak, że – w wirze przedślubnych przygotowań – odkładacie wspólne spotkania na dalszy plan. Warto więc zadbać o ten niezwykle ważny aspekt w waszym związku. Będąc w Willi Poprad, możecie np. wybrać się do restauracji, w której zasmakujecie niezwykłego połączenia kuchni międzywojnia z najnowszymi trendami kulinarnymi. Do waszej dyspozycji jest także altana, w której macie możliwość skosztowania słynnych Proziaków Lachowskich w wydaniu Szefa Kuchni. Wszystko to pozwoli wam na chwilę się zatrzymać, spojrzeć sobie głęboko w oczy i raz jeszcze wyznać sobie miłość.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

Wspólny wybór

Jeżeli jesteście dopiero na początkowym etapie przygotowań, a już czujecie, że dopada was stres związany z tym stres,
nie czekajcie dłużej. W Willi Poprad będziecie mogli szybko naładować akumulatory i – po powrocie –  będziecie mogli
ze zdwojoną siłą stawić czoła obowiązkom. Jeżeli chcecie do tego połączyć przyjemne z pożytecznym, podczas pobytu będziecie mogli zapoznać się z ofertą dotyczącą organizacji wesel. Obiekt bowiem dysponuje przestronną salą balową, mieszczącą nawet 300 gości. Dodatkowo, profesjonalna obsługa najpierw odpowie na wszystkie nurtujące was pytania,
by potem odpowiednio przygotować weselną uroczystość. Dzięki temu, poszukiwanie sali zamieni się
w prawdziwą przyjemność, a po zakończonych rozmowach będziecie mogli udać się na romantyczny spacer brzegiem Popradu.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

Ślub to bardzo ważna decyzja, łącząca was już na całe życie. Nie zapominajcie jednak, że wspólna droga to odkrywanie się wciąż na nowo; każdego dnia. Postawcie więc na nutkę szaleństwa i wybierzcie się do  magicznej, doliny Popradu, gdzie będziecie mogli znów być tylko we dwoje, ciesząc się swoją obecnością.

FOT. MAT. PRASOWE WILLA POPRAD

www.willapoprad.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: