Spędź dzień z gwiazdami!

Kasia Moś, Ola Ciupa, Sylwia Nowak… Można tak wymieniać jeszcze długo. To właśnie oni pojawią się już 15 października na przeAmbitnym Dniu Mody i Urody. Nie może Cię tam zabraknąć!

Na gości tego niezapomnianego wydarzenia organizowanego przez portal przeAmbitni.pl w godzinach od 11:00 do 19:00 czekać będzie moc atrakcji. Zobaczcie sami!

Prelekcje i spotkania z gwiazdami

OLA CIUPA

Gwiazdy jeszcze nigdy nie były tak blisko swoich fanów! Podczas wydarzenia PRZEAMBITNY DZIEŃ MODY I URODY każdy będzie miał niecodzienną okazję rozmowy i wymiany doświadczeń. Niezwykle inspirujące prelekcje poprowadzą takie osobistości jak: Kasia Moś, Ola Ciupa, Sylwia Nowak, Jan Dratwicki, Izabela Sakutova, Jakub Kucner, Mariola Bojarska- Ferenc, Krzysztof Gojdź, Małgorzata Leitner, oraz Leszek Stanek, który zagra mini koncert na zakończenie dnia.

Zapraszamy na profil FB

 

Spotkajmy się w Warszawie

PRZEAMBITNY DZIEŃ MODY I URODY odbędzie się w  bardzo popularnym PinUp Studio (Nowogrodzka 84/86), którego industrialne i stylowe wnętrze pomieści wyjątkowe marki, a wśród nich: Dr Frank, PB Serum, Orphica, Neon, Sunew, Krisline, Miraflores, Fashion Flower Box, Evokaii, Favillier, Lash Me Up, Chloe Clinic, Elfa Pharm, Aquaphor, Lart, Pika czy LabOne.

MARIOLA BOJARSKA, KASIA MOŚ, MAŁGORZATA LEITNER, SYLWIA NOWAK

JAN DRATWICKI, LESZEK STANEK, JAKUB KUCNER, KRZYSZTOF GOJDŹ

Konkursy dla uczestników

Podczas naszego wydarzenia poświęconego modzie i urodzie nie zabraknie marek, które zaprezentują najnowsze kolekcje, produkty i usługi. Każdy odwiedzający będzie miał okazję bezpośrednich testów, uzyskania porad, a także skorzystania z atrakcyjnych promocji i rabatów. Przewidziano również mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami.

Zasługujesz na to, co najlepsze. Nie może cię tam zabraknąć!

Do zobaczenia na PRZEAMBITNYM DNIU MODY I URODY! 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: