Ślub i wesele w Azji z Ozga.co

Wiele lat doświadczeń, pasja i chęć oglądania szczęśliwych, uśmiechniętych twarzy klientów – to jedynie kilka składników, które wpłynęły na sukces firmy Ozga.co. Wszystko zaczyna się od osobistego kontaktu i poznawania najbardziej istotnych cech Młodej Pary. To pomoże wspólnie zaplanować uroczystość tak, by stała się niezapomnianą chwilą w ich życiu.

Opowiadając o Ozga.co można użyć wielu określeń, a przede wszystkim takich, jak: energetyczna, klasyczna, romantyczna, przemyślana, kolorowa, zabawna… Od początku twórcy firmy zdawali sobie sprawę, że Państwo Młodzi potrzebują trochę więcej wiedzy o całości przygotowań niż tylko podstaw. Stres towarzyszący uroczystości jest nieodłączną częścią każdego wesela. Solidna pomoc w procesie planowania to istotny element w tak dużym przedsięwzięciu dlatego firma podchodzi do tego profesjonalnie, czujnym okiem dostrzegając wszystkie szczegóły.

Wybierając Ozga.co do zaplanowania wesela, oddadzą się Państwo w ręce osób, które podejdą do każdego, nawet drobnego szczegółu zarówno metodycznie, jak i z dużą wiedzą, pasją i poświęceniem. Firma Ozga.co nie jest duża, natomiast członkowie zespołu są bardzo zaangażowani i zakochani w swojej pracy. Zgranie zespołu pozwala na dogłębne skupienie się na wszystkich szczegółach. Ozga.co oferuje wsparcie w pozyskiwaniu poszczególnych usług w zależności od zapotrzebowania Pary Młodej. Posiada sprawdzonych partnerów, a wiedza i kreatywność gwarantują najwyższą jakość usług.

Egzotyczny ślub

Bardzo atrakcyjny jest także pakiet stworzony dla Par Młodych, które poszukują wyjątkowo magicznego i egzotycznego miejsca na swój ślub i wesele. Ozga.co oferuje kompleksową organizację wydarzeń w Indonezji i Tajlandii. Niezapomniane wesele w Azji? Marzenia się spełniają!

Istnieje także możliwość zamówienia usługi koordynatora ślubnego dla Par Młodych, które same zaplanowały swoje wesele, ale chcą, aby przygotowaniem scenariusza, organizacją działań w dniu ślubu zajął się doświadczony specjalista. Natomiast jeśli Pary Młode chcą już od początku powierzyć całą organizację wesela w ręce specjalistów to oczywiście mają taką możliwość. Wtedy wspólne z Młodą Parą budowany jest projekt i opracowywana jest logistyka uroczystości. Następnie rozpoczynają się poszukiwania odpowiednich podwykonawców, którzy zgodnie z planem spełnią warunki stylu oraz budżetu.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku firmy Ozga.co pod adresem https://www.facebook.com/ozgaweddings/?ref=br_rs

fot. mat. prasowe Ozga.co

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: