Ślub szyty na miarę

Mówi się, że podczas ślubu to panna młoda powinna błyszczeć. Nic bardziej mylnego! Ślub to jeden z najważniejszych momentów waszego życia i dlatego oboje powinniście czuć się wyjątkowo.

 

Kolor

Na pozór zwyczajny, garnitur daje wiele możliwości kombinacji. Wybierając odpowiedni fason, krój czy kolor nie powinniśmy jednak przesadzić z ekstrawagancją. Najczęstszym wyborem jest ekstrawagancki i dostojny granat. Garnitur w szarym lub grafitowym odcieniu również świetnie się sprawdzi.

Krój

Oczekiwania co do garnituru ślubnego są proste – ma leżeć idealnie i mieć dobre proporcje. Dlatego wybierając garnitur, panowie powinni mieć świadomość mankamentów swojej sylwetki. Mówi się, że dobry krawiec jest niczym architekt, ale pamiętajmy, że nie jest cudotwórcą. Wyczucie proporcji w tym fachu jest bardzo ważne, w końcu nawet jeden centymetr może zadecydować, czy garnitur będzie wyglądać korzystnie.

Tkanina

Tkanina, na którą się zdecydujemy może delikatnie błyszczeć, ale niech to będzie połysk naturalny. Postawmy na naturalne materiały. Sztuczne domieszki poliestru lub innych tkanin nie będą wyglądać korzystnie. Ewentualnie garnitury ze sztuczną domieszką elastanu, połączonego z bawełną są dopuszczalne, ponieważ taka mieszanka pomaga pracować tkaninie.

Dążąc do perfekcji

Wybór odpowiedniej tkaniny, kroju i koloru to jeszcze nie wszystko. Decydując się na garnitur szyty na miarę, musimy wybrać odpowiedniego krawca, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Warto postawić na markę, cenioną w branży modowej. Rodrigo de la Garza jest projektantem i założycielem marki De La Garza. Jego projekty cechują elegancja z dodatkiem ekstrawagancji. Warto podkreślić, że kolekcje De La Garza są szyte w Polsce.

 

Pozwól nam być częścią twojej historii

De La Garza wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje konsultacje w sklepie, które nie zobowiązują do zakupów. Przy filiżance dobrej kawy odkryjemy niezliczoną ilość tkanin i projektów. Po wstępnej rozmowie, powstaje projekt i pobierane zostają wymiary. Wspólnie dobierane są tkaniny i wszystkie dodatki. Następnie, w ciągu 3-4 tygodni garnitur gotowy do przymiarki, będzie czekał w pracowni na ewentualne poprawki.

http://www.delagarza.pl

fot.mat.prasowe: De La Garza

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: