Ślub na Sardynii? To prostsze niż myślisz!

Piękna włoska wyspa położona na Morzu Śródziemnym z olśniewającymi  zatokami i rajskimi plażami – właśnie tam może odbyć się Twoje wesele. I jest to dużo prostsze niż Ci się wydaje! Agencja Carla Events zajmie się całym procesem organizacji a Ty będziesz mogła skupić się na celebrowaniu łączącego Was uczucia, zupełnie bez stresu…

Carla Events to agencja, która powstała z pasji do organizowania wyjątkowych uroczystości oraz miłości do Włoch. Najważniejszą wartością dla całego zespołu, jak sami to określają, jest szacunek do czasu, który oferują w zamian za obdarzenie zaufaniem i powierzeniem wszelkich formalności w ich ręce. Doświadczenie oraz umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klientów są jednym z najważniejszych atutów agencji.

Carla Events nie boi się wyzwań, dlatego spełni każde Wasze marzenie w ramach określonego budżetu i czasu. Nie ma znaczenia czy planujecie oryginalny ślub z efektem „WOW” czy kameralną uroczystość w zjawiskowej scenerii. Działalność agencji skupia się na Szmaragdowym Wybrzeżu, położonym w północno – wschodniej części wyspy. Może stanowić doskonałą bazę wypadową dla wycieczek na pobliską Korsykę czy malowniczy archipelag La Maddalena.

Wygoda przede wszystkim

W ramach kompleksowej obsługi agencja zapewnia rezerwację terminu i miejsca ceremonii, pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, asystę przed organami cywilnymi oraz załatwienie wszelkich formalności łącznie z tłumaczeniem dokumentów na język włoski, opiekę osobistej koordynatorki już na kilka dni przed ceremonią ślubną i jej pełną dyspozycyjność w czasie trwania umowy, asystę koordynatorki w dniu ślubu oraz wyszukanie willi, hotelu i innych form noclegu spełniających oczekiwania przyszłych nowożeńców.

Dodatkowo agencja jest w stanie zapewnić fotografa, florystę, makijażystkę i stylistkę fryzur, oprawę muzyczną, catering oraz tort weselny. Co istotne, możemy zdecydować się na  kompleksową organizację bądź też zamówić pojedynczą usługę, np. fotografa. Ważne jest także, że podczas całej uroczystości nad jej prawidłowym przebiegiem czuwa konsultant, który dba o to, aby wszystko szło zgodnie z ustalonym planem. W razie komplikacji zadba o to, aby szybko zażegnać awaryjne sytuacje bez angażowania w to Młodej Pary. Wszystko po to, abyście mieli pewność, że każdy element uroczystości został dopięty na ostatni guzik a Wy możecie skupić się na tym, co dla Was najważniejsze. Zupełnie bez stresu i w pełnej wygodzie, ponieważ z agencją można kontaktować się zdalnie, bez konieczności osobistych spotkań.

Ślub w malowniczej scenerii włoskiej Sardynii, niepowtarzalna atmosfera i wyjątkowa sesja weselna są na wyciągnięcie ręki. Agencja Carla Events dopilnuje wszelkich formalności i zaoszczędzi Wasz czas. A uczucie, jakie Was łączy zasługuje na niezwykłą oprawę…

Więcej informacji pod adresem carlaevents.pl – zapraszamy!

fot. mat. prasowe Carla Events

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: