Ślub nad Narwią

Uroczystość zaślubin, zwłaszcza ta wakacyjna, powinna odbywać się przede wszystkim w miejscu niezwykłym, ale również odprężającym, z powiewem świeżości. Czy jest to możliwe? Okazuje się, że tak!

Plażowe klimaty

Ślub w pobliżu wody, na pięknej, piaszczystej plaży wydaje się czymś odrealnionym, zwłaszcza w Polsce. Okazuje się jednak, że jest to możliwe do zrealizowania, a doznania, jakie będą wam towarzyszyć, są nie do opisania. Hotel Warszawianka proponuje właśnie takie rozwiązanie, które docenią przede wszystkim pary, kochające wakacyjne klimaty i powiew świeżego wiatru we włosach. Panna Młoda może w takiej sytuacji ubrać delikatną, zwiewną suknię, rozpuścić włosy i przyozdobić je pięknym wiankiem ze świeżych kwiatów, Pan Młody ubrać lekki, jasny garnitur i zrezygnować z muchy czy krawata, stawiając na bardziej casualową odsłonę. Obrazek niczym z zaślubin na egzotycznej wyspie, w mazowieckim Serocku.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

Ślub to dopiero początek…

Po wypowiedzeniu magicznych słów przysięgi małżeńskiej, wiążącej dwojga ludzi, zarówno nowożeńców, jak i zgromadzonych gości, czeka dzień pełen niesamowitych atrakcji. Hotel Warszawianka oferuje aż 3 pakiety ślubne, dostosowane do wymagań Pary Młodej, w tym między innymi uroczystość weselną na plaży. Eleganckie namioty, delikatnie muskające skórę słońce i niesamowite widoki. Właśnie tak może wyglądać wasz dzień. Co więcej, obsługa z pewnością przygotuje suto zastawiony bufet, który spełni wymagania nawet największych smakoszy. Piękny zachód słońca i taniec w świetle księżyca oraz ozdób, zrobionych z dających delikatną poświatę lampionów. Romantyczne i bezprecedensowe.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL WARSZAWIANKA

Noc pełna luksusu

Po zabawie do białego rana zarówno Państwo Młodzi, jak i weselnicy, mają okazję skorzystać z wysokiej jakości oferty noclegowej. Komfortowe apartamenty i wygodne łóżka zapewne okażą się ukojeniem po całodziennych szaleństwach i dadzą energię, która pozwoli im na kontynuowanie cudownych przeżyć podczas porannego bruchu, zorganizowanego na tarasie Hotelu Warszawianka bądź obiadu w jednej z restauracji, które są dostępne w hotelu. Tutaj również jest z czego wybierać, ponieważ do dyspozycji są aż cztery propozycje, w tym miasteczko piknikowe. Nic dodać, nic ująć!

www.warszawianka.pl 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: