Ślub i wesele zimą będzie wyjątkowe w Hotelu Warszawianka

Bajeczna zimowa sceneria, zaprzęg konny zamiast limuzyny, niezapomniane wnętrza sali weselnej… Co więcej, jeśli zdecydujemy się na ślub w okresie bożonarodzeniowym, wspaniałą atmosferę doda nam świąteczny wystrój kościoła i klimat miejsca, w którym Młoda Para zechce urządzić uroczystość weselną. Na uwagę zasługuje kameralna Restauracja Chata, znajdująca się na terenie 4-gwiazdkowego Hotelu Warszawianka w podwarszawskiej Jachrance. Drewniane wnętrza utrzymane w rustykalnym stylu. Kameralne, pełne ciepłego blasku izby. Kamienny kominek z płonącymi polanami. Autorska kuchnia inspirowana polskimi recepturami. To wszystko sprawi, że zimowe wesele będzie wyjątkowe…

Kryształ, perła i diament

Hotel przygotował trzy pakiety weselne: kryształowy, perłowy i diamentowy, które mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do tworzenia własnej koncepcji uroczystości. Warto też skorzystać z propozycji dodatkowych przygotowanych przez hotel. Przedślubny pobyt w SPA ze specjalnymi zabiegami czy romantyczna kolacja dla Dwojga w pierwszą rocznicę ślubu z pewnością na trwale pozostaną w pamięci Młodej Pary.

Moc atrakcji

Hotel Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, to miejsce wyjątkowe. Obiekt posiada cztery restauracje, ekskluzywne orientalne SPA, prywatną plażę, aqua park z wieloma atrakcjami, nowoczesne centrum kreatywnej zabawy KIDDOS dla dzieci oraz starannie zaaranżowaną zieleń z oczkami wodnymi. Co najważniejsze, znajdą tutaj Państwo rodzinną atmosferę, która gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku.

Hotel WARSZAWIANKA

http://www.warszawianka.pl

fot.mat.prasowe: Hotel Warszawianka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: