Ślub i podróż poślubna na Sri Lance

Spędzenie podróży poślubnej na rajskich plażach to marzenie niemal każdej Młodej Pary. My proponujemy państwu jednak pójść o krok dalej i połączyć miesiąc miodowy wraz ze ślubem w egzotycznej scenerii azjatyckiej Sri Lanki. Będzie to na pewno niezapomniane i oryginalne przeżycie.

Fot. Unique Moments

Fot. Mat. Prasowe Unique Moments

Ślub na Sri Lance to idealny pomysł dla osób, które szukają rozwiązań niecodziennych, ale i bardzo romantycznych. Na lotnisku czekać będzie prywatny szofer, który przewiezie państwa do wybranego hotelu – może być to zarówno ekskluzywna pięciogwiazdkowa willa, jak i sympatyczny trzygwiazdkowy hotel z widokiem na palmy i ocean. Wybór jest ogromny. W hotelu należy zjawić się minimum 4 dni przed planowanym ślubem – od tej pory czeka państwa już tylko relaks pod słońcem i palmami, a formalnościami zajmiemy się my.

Niezbędne formalności

Śluby cywilne zawierane na Sri Lance są ważne w świetle prawa polskiego – wystarczy po powrocie zarejestrować się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce. Procedura zawarcia małżeństwa jest prosta, na minimum 40 dni przed planowanym ślubem należy wysłać nam drogą mailową kopie dokumentów (akty urodzenia, zaświadczenie z USC, kopie paszportów – oryginały i ich tłumaczenia na język angielski wykonane przez przysięgłego tłumacza), a my zajmiemy się resztą formalności. Wszelkie opłaty wliczamy w cenę wyjazdu, która zaczynać się może od 5500 złotych za osobę przy tygodniowym wypoczynku.

Fot. ISTOCK

Fot. ISTOCK

Cieszyć się chwilą

Hotele oferują zróżnicowane pakiety ślubne – od tortu i szampana, przez chór dziewczęcy po przejazd do ołtarza na słoniu. Ceremonia, mimo iż jedynie cywilna, może być kolorowa i radosna, a jednocześnie elegancka i ze sporą dozą egzotyki. Młoda Para ma duży wpływ na to, jak ten dzień będzie wyglądał – w planowaniu pomoże państwu nie tylko hotelowy koordynator, ale i polskojęzyczny prywatny asystent zatrudniony przez nasze biuro.

Po udanej ceremonii i romantycznej kolacji na plaży przy świecach będą mogli się państwo cieszyć drugą częścią wyjazdu, czyli podróżą poślubną. Sri Lanka daje ogromne możliwości zwiedzania i wypoczynku, nie tylko na plaży, ale i wśród egzotycznych plantacji herbaty, słoni i tysiącletnich zabytków. A na osoby spragnione jeszcze większego luksusu czekają pobliskie Malediwy – połączenie ich ze ślubem na Sri Lance to kwintesencja egzotyki i spełnienie marzeń.

 Urszula Kuc, UNIQUE MOMENTS

www.egzotyka24.pl

9 UNIQUE MOMENTS

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: