Skarbiec męskiego stylu

Ubiera się każdy człowiek – jednak nie wszyscy potrafią zamienić rutynowe dobieranie poszczególnych elementów stroju w prawdziwą sztukę. Na szczęście, eleganccy mężczyźni nie są w tej kwestii pozostawieni sami sobie…

 

Poszetka.com to nie tylko sklep internetowy oferujący dodatki i akcesoria niezbędne każdemu gentlemanowi, aby wyrażać swój styl, ale również renomowana pracownia krawiectwa miarowego w Katowicach. Dzięki wszechstronnemu podejściu do mody męskiej każdy Pan Młody (i nie tylko) dostanie strój dopasowany do jego charakteru i osobowości, podkreślający urodę, a co więcej, jedyny w swoim rodzaju – zamawiane są niewielkie partie materiałów, a każdy element w danym wzorze produkowany jest w zaledwie dziesięciu egzemplarzach.

FOT. MAT. PRASOWE POSZETKA.COM

Oprócz niepowtarzalności oferowanych produktów, Poszetka.com gwarantuje najwyższą jakość ich wykonania – połączenie najwyższej jakości naturalnych tkanin sprowadzanych z Włoch oraz polskiego krawiectwa zadowoli nawet najbardziej wymagających elegantów.

FOT. MAT. PRASOWE POSZETKA.COM

Obsługa pracowni krawieckiej, zlokalizowanej w Katowicach przy ul. Morcinka, cechuje się holistycznym podejściem do wizerunku swoich klientów, a w szczególności przyszłych Panów Młodych. Oprócz dobrania odpowiedniego do figury kroju garnituru, kamizelki czy koszuli, proponuje się szereg dodatków, które nie tylko idealnie współgrają z resztą stylizacji, ale również podkreślają urodę narzeczonego oraz wyrażają jego styl. W końcu mariaż klasycznej elegancji i szalonego dystansu do mody zawsze się udaje!

FOT. MAT. PRASOWE POSZETKA.COM

Dla osób, którym nie jest po drodze do stolicy województwa śląskiego oraz szukają niepowtarzalnych do codziennych stylizacji, dedykowany jest sklep internetowy, pełen eleganckich koszul, dodatków i akcesoriów. Oprócz ekskluzywnych krawatów, much, rozmaitych poszetek, asortyment sklepu ostatnio powiększył się o oryginalne kobiece apaszki – dlaczego by nie uszczęśliwić swojej piękniejszej połówki? Wiele z tych rzeczy ma możliwość personalizacji, dlatego stanowią wspaniały prezent i pamiątkę najwznioślejszych chwil w życiu…

 

www.poszetka.com

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE