Silesia Wedding Day – my tam będziemy, a Wy?

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Silesia Wedding Day – jeden z najważniejszych targów ślubnych w Polsce! 13 maja Walcownia Cynku w Katowicach wypełni się ślubnymi inspiracjami i ofertami. Z okazji 5 edycji organizatorki szykują sporo zmian.

Industrialny charakter

Choć na ślubnym rynku królują od niedawna, na pewno są warte zapamiętania. Silesia Wedding Day to targi alternatywne, tworzone z dala od zgiełku masowych hal expo. Każda edycja targów odbywa się w miejscu, które ma stworzyć niezapomniany klimat. Tym razem będzie to industrialna Walcownia Cynku w Katowicach (Szopienicach).

FOT. PAULINA PIETRASZKIEWICZ

Naprzeciw wymaganiom

Organizatorki wychodzą naprzeciw wymaganiom par młodych, zapewniając niecodzienną dawkę inspiracji ślubnych. Silesia Wedding Day współpracuje z firmami z całej Polski. Po więcej szczegółów zachęcamy do zajrzenia na stronę https://www.silesiaweddingday.pl/.

Garść szczegółów

Wstęp na targi jest płatny 10 zł. W cenie wejściówki pierwsze 1000 par otrzyma Silesia Wedding Magazine. Rezerwujcie czas w niedzielę, 13 maja już od 11, aby załapać się na papierowe wydanie!

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: