Silesia Wedding Day – my tam będziemy, a Wy?

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Silesia Wedding Day – jeden z najważniejszych targów ślubnych w Polsce! 13 maja Walcownia Cynku w Katowicach wypełni się ślubnymi inspiracjami i ofertami. Z okazji 5 edycji organizatorki szykują sporo zmian.

Industrialny charakter

Choć na ślubnym rynku królują od niedawna, na pewno są warte zapamiętania. Silesia Wedding Day to targi alternatywne, tworzone z dala od zgiełku masowych hal expo. Każda edycja targów odbywa się w miejscu, które ma stworzyć niezapomniany klimat. Tym razem będzie to industrialna Walcownia Cynku w Katowicach (Szopienicach).

FOT. PAULINA PIETRASZKIEWICZ

Naprzeciw wymaganiom

Organizatorki wychodzą naprzeciw wymaganiom par młodych, zapewniając niecodzienną dawkę inspiracji ślubnych. Silesia Wedding Day współpracuje z firmami z całej Polski. Po więcej szczegółów zachęcamy do zajrzenia na stronę https://www.silesiaweddingday.pl/.

Garść szczegółów

Wstęp na targi jest płatny 10 zł. W cenie wejściówki pierwsze 1000 par otrzyma Silesia Wedding Magazine. Rezerwujcie czas w niedzielę, 13 maja już od 11, aby załapać się na papierowe wydanie!

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: