Siła indywidualizmu w tym ważnym dniu

Zaślubiny to wyjątkowy czas, który powinien być okraszony równie magicznymi dodatkami. Może być romantycznie, a zarazem inaczej, niż zwykle. Ale jak?

Niekoniecznie w urzędzie

Już od jakiegoś czasu w Polsce istnieje możliwość zawarcia związku małżeńskiego poza Urzędem Stanu Cywilnego, jednak wciąż nie decyduje się na to zbyt wiele par. Nie zmienia to faktu, że hotele oraz dworki weselne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, aranżując piękne miejsca, które mogą posłużyć za główny punkt ceremonii. Pary mogą wybierać spośród całego wachlarza opcji, jak na przykład zaślubiny w malowniczej altanie czy pięknym parku. Pomiędzy nimi znajdziemy również taką, która wydaje się niesamowicie romantyczna, a jednocześnie przywodzi na myśl amerykańskie przyjęcia. Mianowicie, zaślubiny na malowniczej plaży w Międzyzdrojach!

FOT. MAT. PRASOWE VIENNA HOUSE AMBER BALTIC MIĘDZYZDROJE****

Z widokiem na morze…

Hotel Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje**** oferuje właśnie takie rozwiązanie, dla wszystkich złaknionych nastrojowej atmosfery i indywidualnego podejścia do tak ważnego w życiu dnia. Zaślubiny nad samym brzegiem morza i delikatna bryza, przyjemnie muskająca skórę podczas wypowiadania słów przysięgi, a następnie sielska zabawa wśród najbliższych i widok zachodzącego słońca wprost z hotelowej restauracji, który wprowadza w niemały zachwyt… Dla wielu gości może okazać się to dodatkową atrakcją podczas przyjęcia, a może nawet skłonić do pewnego rodzaju liryczności?

FOT. MAT. PRASOWE VIENNA HOUSE AMBER BALTIC MIĘDZYZDROJE****

Coś dla ciała, coś dla ducha

Goście hotelu mogą rozkoszować się nie tylko pięknym widokiem oraz otoczeniem obiektu, ale również skorzystać z niepowtarzalnej okazji spróbowania dań kuchni całego świata. To, jakie menu pojawi się na weselnym stole zależy od Nowożeńców, którzy ustalają wszystkie pozycje indywidualnie z Szefem Kuchni. Obsługa hotelu zapewnia również dodatkowe atrakcje, jak muzyka na żywo czy sesja zdjęciowa, gwarantując jak największy komfort Państwu Młodym oraz przybyłym gościom, którzy dodatkowo – mogą liczyć na nocleg w hotelu w preferencyjnej cenie, a co więcej, skorzystać z rozbudowanej strefy wellness na terenie obiektu. Czego chcieć więcej?

www.viennahouse.com

Share

O MAGAZYNIE