Jubiler Sezam – biżuteria dla każdej kobiety

Jedną z cech stereotypowo przypisywanych kobiecie jest zamiłowanie do wszelkiego rodzaju błyskotek: kolczyków, naszyjników, pierścionków czy bransoletek. Na pewno część z nas lubi dodatki, które stanowią dopełnienie starannie dobranej kreacji lub makijażu.

Bransoletki, łańcuszki, pierścionki, kolczyki pozwalają  na podkreślenie piękna, nieraz są pamiątką ważnych i dobrych chwil w życiu. Dobór biżuterii jest uzależniony od wielu czynników: własnych preferencji, wzrostu, budowy ciała, stylu ubierania, czasem nawet pracy, która narzuca w tej dziedzinie ograniczenia. Najważniejsze jest jednak to, żeby biżuteria cieszyła oko i oddawała charakter swojej właścicielki lub też jej styl życia.

  1. Dla minimalistki

Prostota, brak zbędnych ozdobników – oto biżuteria dla kobiety, która ceni sobie minimalizm. Dodatki w takim stylu świetnie nadają się nawet do oficjalnego stroju w pracy, gdyż są bardzo dyskretne i nie rzucają się w oczy.

  1. Dla romantycznej duszy

Subtelna i koronkowa biżuteria w romantycznym stylu. Motyw różyczek podkreśla, że bransoletki czy kolczyki należą do wrażliwej i marzycielskiej osoby. Idealne dodatki do zwiewnej sukienki, które zaskakują wrażeniem lekkości i misternym projektem.

  1. Dla miłośniczek światła

To prawdziwe połączenie oryginalnych kształtów i kolorów. Murano glass, czyli szkło produkowane na wyspie o tej samej nazwie, wspaniale mieni się w świetle. Ponadto taka biżuteria może być wyrazistym akcentem, który doskonale skomponuje się z prostą kreacją wieczorową.

  1. Dla kobiety nowoczesnej

Połączenie subtelności oraz tego, co nowoczesne? Jak najbardziej! Stalowe nitki swoją fakturą przypominają najdelikatniejsze materiały w kolorze żółtym, białym lub różowym. Kolekcja ta wyróżnia się oryginalnością oraz odwagą w łączeniu materiałów.

  1. Dla wielbicielek szlachetnej geometrii.

Dla kobiet kochających dobry design lub geometryczną biżuterię strzałem w dziesiątkę okaże się Kolekcja Elite. Do jej stworzenia wykorzystano srebro oraz minerality. Połączenia mocnych i kontrastowych barw, czy nawiązania do geometrycznych form, mogą stać się świetnym uzupełnieniem jednolitego stroju.

Więcej informacji na: http://www.jubilersezam.pl

fot. mat. prasowe Jubiler Sezam

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: