Relaks w rodzinnym gronie

Przed uroczystością zaślubin często stres oraz natłok obowiązków sprawiają, że nie mamy czasu celebrować tych chwil w gronie najbliższych. A co, gdyby to zmienić?

 

Błogosławieństwo rodziców

Przychylność rodziców oraz pozdrowienie Państwa Młodych z życzeniami dobrej drogi życia, to wciąż kultywowany międzynarodowy zwyczaj. Co więcej, jest on niezwykle wzruszającym momentem, ponieważ jest to chwila połączenia się dwóch rodzin i wyrażenie nieskończonej miłości rodziców do ich dziecka i wzajemnie. Coraz trudniej pogodzić ten obyczaj z jeszcze innym, napływającym do nas z krajów zachodnich trendu, mianowicie… Aby to ojciec prowadził swoją córkę do ślubu, a jej współmałżonek zobaczył swoją wybrankę dopiero przed samą ceremonią. Jest jeden sposób na rozwiązanie tego problemu tak, aby wszyscy byli zadowoleni z przebiegu uroczystości i odbyła się ona tak, jak sobie ją wymarzyliście, nie zapominając tym samym o rodzicach.

FOT. MAT. PRASOWE ALE GLORIA

Uroczyście, w skromnym gronie

Wspaniałym pomysłem jest zaproszenie rodziców do restauracji dzień lub dwa przed planowaną datą ślubu, aby móc spędzić razem czas oraz zyskać ich błogosławieństwo na nową drogę życia. Będzie to dla nich wyjątkowy czas, ponieważ będą wiedzieli, że jest on przeznaczony tylko i wyłącznie dla nich. Wy również, jeśli krępujecie się wręczać im podarunki ślubne i podziękowania w czasie zabawy weselnej, możecie wykorzystać ten czas na wyrażenie swojej wdzięczności wobec nich oraz odzwierciedlić swoje uznanie oraz szacunek wobec ich pracy, jaką włożyli w wasze wychowanie. Warto wybrać na taką okazję miejsce, które będzie wyjątkowe, ale zarówno wprowadzać będzie w przyjemną, rodzinną atmosferę. Idealną propozycją jest restauracja Ale Gloria.

Jedzenie i wino…

FOT. MAT. PRASOWE ALE GLORIA

Dużym atutem restauracji jest możliwość wybrania aż 4 możliwych zestawów menu, przeznaczonych specjalnie na rodzinne spotkania. Oczywiście, to tylko propozycje szefa kuchni, ale mogą ułatwić przebieg spotkania oraz stres związany z wyborem pozycji z menu, a to, oparte na polskich składnikach z małych manufaktur, jest naprawdę kuszące… Co więcej, pracownicy Ale Glorii pomogą każdemu z was dobrać odpowiednie wino bądź też szampana, które będzie wspaniałym dopełnieniem tego fantastycznego wieczoru.
Czas spędzony w Ale Glorii będzie niezapomniany nie tylko dzięki cudownym doznaniom smakowym, ale również ze względu na charakter spotkania, którego będziecie częścią.

Jedno jest pewne, zarówno wy, jak i wasi rodzice, zapamiętacie tę noc na długie lata.

www.alegloria.pl

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE