Relaks i odpoczynek dla Młodej Pary

Planując przyjęcie weselne, warto pamiętać o wyborze takiego miejsca, w którym Para Młoda będzie miała też możliwość nabrania sił przed i po pięknym, ale wyczerpującym dniu zaślubin. SHU SPA Hotelu Warszawianka skupia się na poprawie samopoczucia i rewitalizacji sił.

Koncentruje się na zabiegach manualnych przy użyciu kosmetyków pochodzenia naturalnego. Stawia na zabiegi oraz masaże wspomagające zbalansowanie stanu ducha i ciała. Inspiruje do prowadzenia zdrowego stylu życia. Wszystkie zabiegi orientalne wykonywane są przez masażystów pochodzących z krajów Orientu. Specjalizują się oni między innymi w rytuałach ajurwedyjskich, masażach balijskich, filipińskich, tajskich czy hawajskich. Uzupełnieniem pielęgnacji są masaże fizjoterapeutyczne, zabiegi na twarz, dłonie oraz stopy. Wizyta w SHU SPA odpręży i przyniesie ulgę ciału wyczerpanemu całonocną zabawą.

Kryształ, perła i diament
Hotel przygotował trzy pakiety weselne: kryształowy, perłowy i diamentowy, które mogą stanowić doskonały punkt wyjścia do tworzenia własnej koncepcji uroczystości. Warto też skorzystać z propozycji dodatkowych przygotowanych przez hotel. Przedślubny pobyt w SPA ze specjalnymi zabiegami czy romantyczna kolacja dla Dwojga w pierwszą rocznicę ślubu z pewnością na trwałe pozostaną w pamięci Młodej Pary.

Moc atrakcji
Hotel Warszawianka w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim to miejsce wyjątkowe. Obiekt posiada cztery restauracje, ekskluzywne orientalne SHU SPA, prywatną plażę, aqua park z wieloma atrakcjami, nowoczesne centrum kreatywnej zabawy KIDDOS dla dzieci oraz starannie zaaranżowaną zieleń z oczkami wodnymi. Co najważniejsze, znajdą tutaj Państwo rodzinną atmosferę, która gwarantuje najwyższą
jakość wypoczynku.

Hotel WARSZAWIANKA

http://warszawianka.pl

fot. mat. prasowe Hotel Warszawianka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: