RECMAN moda męska – trendy na zimę

Zbliża się zima – pora śniegu i chłodu, ale także czas radosnych spotkań z bliskimi, zwłaszcza w czasie Bożego Narodzenia. Grudniowe świętowanie wymaga od mężczyzny odpowiedniej garderoby, w której będzie się prezentował z prawdziwą elegancją.

Nadchodząca pora roku może być także świetnym pretekstem do zmian w swojej szafie i zorientowania się w tegorocznych trendach mody męskiej. A stawia ona na inspirujące nawiązania do przeszłości, które nie są pozbawione nuty nowoczesności, a nawet klasycznej elegancji.

Inspiracje

Najnowsza kolekcja odzieży męskiej RECMAN łączy w sobie to, co było i to, co jest zupełnie nowe. Odwołuje się ona do lat 50., które były przełomem w kwestii postrzegania garnituru. Zaczął on wtedy stawać się coraz bardziej komfortowy i wskazywać  na indywidualizm swojego właściciela. Jednym słowem ewoluował w ubranie, które pozwoliło mężczyznom na wyrażenie swojej wyjątkowości. Inspiracją dla zimowej kolekcji stało się także następne dziesięciolecie. Wtedy na modę silny wpływ wywierał przemysł filmowy w Hollywood.

Desenie i geometria

Kolekcja łączy w sobie fascynację tymi latami, jednak odwołuje się także do geometrii oraz szlachetnych deseni. Wykorzystuje również delikatnie zaznaczone wzory, które nadają charakteru i indywidualizmu prostym krojom. Znaczącą rolę odgrywają naturalne tkaniny oraz kolorystyka, w której dominują przede wszystkim brązy, szarości, granaty, chociaż można także spotkać przykuwającą wzrok musztardową żółć – świetnie komponująca się z ciemniejszymi barwami.

Ta wyważona powściągliwość zostaje uzupełniona przez przykuwające oko detale: wzorzyste poszetki lub krawaty. Dzięki temu całość nie jest monotonna ani nudna. Wręcz przeciwnie – odwołuje się do ponadczasowych trendów w męskiej modzie. Są to propozycje dla mężczyzny, który jest świadom tego czego chce i ceni sobie stylowy wygląd.

Więcej inspiracji na: http://www.recman.pl

fot.mat.prasowe: Recman

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: