Przyjemny obowiązek Świadka/Świadkowej…

Zostanie świadkiem weselnym to wyjątkowa zaszczyt, ale również wyzwanie. Idealni Świadkowie zadbają o dobre samopoczucie Pary Młodej , pomogą w dopilnowaniu formalności, ale również… Zorganizują niepowtarzalny wieczór kawalerski dla przyszłego męża oraz wieczór panieński dla pięknej Panny Młodej! Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tym zadaniem!

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom

Świadkowie oraz przyjaciele Młodej Pary ciągle stawiają na proste rozwiązania i sprawdzone rozwiązania, czyli decydują się na zabawę do białego rana w pobliskim klubie bądź dyskotece. Jest to na pewno wygodne rozwiązanie, ale czy naprawdę tak chcecie spędzić ten wyjątkowy wieczór? Należy pamiętać, że takie wieczór już nigdy więcej się nie powtórzy, więc może warto wymyślić coś innego! Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wyjątkowy wypad i mile spędzony czas, do którego z uśmiechem będziecie wracać we wspomnieniach. A może takie wyjazdy staną się waszą tradycją?

FOT. MAT. PRASOWE HILTON GARDEN INN KRAKÓW

Miejsce – czyli relaks i szaleństwo

Kraków. Miasto z wyjątkową historią oraz hucznym życiem nocnym. Połączenie klasyki, niebanalnej architektury, a przy tym obecność wielu miejsc, w których można naprawdę świetnie spędzić czas. Czyż nie wydaje się być to idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego i panieńskiego? Wybierając hotel Hilton Garden Inn Kraków z widokiem na Wawel, macie gwarancję, że po udanej zabawie w jednym z pobliskich kubów będziecie mogli wyspać się i zregenerować siły w przytulnym i komfortowym pokoju oraz zjeść pyszne i pożywne śniadanie w hotelowej restauracji.

Dobry plan to podstawa

Doskonała lokalizacja hotelu Hilton Garden Inn sprawia, że już kilkuminutowy spacer pozwala znaleźć się w centrum miasta. Zwiedzanie i przesiadywanie w lokalnych kawiarniach zdecydowanie rozluźni napiętą, przedweselną atmosferę. A po dniu pełnym wrażeń hotel zaprasza do skorzystania z oferty „cafe Globe”, który jako jedyny w Polsce ma akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Barmanów! Brzmi kusząco, prawda?

FOT. MAT. PRASOWE HILTON GARDEN INN KRAKÓW

www.hiltonhotels.com

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: