Przyjęcie w stylu glamour

Marzy Wam się przyjęcie weselne w pięciogwiazdkowym hotelu, a do tego w zabytkowych murach pięknego pałacu? To marzenie może spełnić Hotel Belotto!

Wnętrza hotelu zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością i drobiazgowością o wszystkie szczegóły tak, aby miejsce to jak najlepiej oddawało klimat zabytkowego pałacu.

Sala Kolumnowa, zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna Sala Hotelu Bellotto. Dzięki kunsztownym zdobieniom, nastrojowym kominkom, dekoracyjnym żyrandolom, okazałym, strzelistym kolumnom oraz jasnej waniliowej kolorystyce Sala jest niezwykle wytworna i elegancka. To idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego nawet na 200 osób.

Stół Pary Młodej umiejscowiony jest w centralnej części Sali pod kominkiem lub pod oknami, a duże 10–12–osobowe okrągłe stoły, przy których siedzą Goście, rozlokowane są w komfortowej odległości od stołu Pary Młodej. Okrągłe stoły zapewniają dużą wygodę rozmowy oraz tworzą elegancki klimat przyjęcia.

Do dyspozycji gości są ekskluzywne pokoje i apartamenty, restauracja Focaccia Ristorante, cukiernia Miodowa, całodobowy Lobby Bar, siłownia, sauna oraz gabinet SPA. Od momentu, gdy przepisy pozwalają na ślub poza urzędem, w miejscu praktycznie dowolnie wybranym przez Parę Młodą Hotel Bellotto umożliwia również organizację ceremonii podpisania Aktu Małżeńskiego, w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

Więcej szczegółów na stronie:

https://www.hotelbellotto.pl/pl-home

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: