Przedślubna terapia

Jeżeli wierzyć Panom Młodym, wybór odpowiedniego garnituru jest jednym z najbardziej stresujących dla nich momentów przed ślubem – obok zaręczyn, rzecz jasna! Jest jednak jedno miejsce, gdzie wybór stroju może okazać się niezwykle przyjemną chwilą…

 

Niepozorny budynek przy ul. Głowackiego 15 w Katowicach mieści jedną z najlepszych pracowni krawiectwa miarowego w Polsce – Atelier Tiviano. Pan Adam Warcholiński, właściciel, słynie z dbałości o detale, perfekcyjnie wykończenie wszystkich projektów, a także z odważnych rozwiązań, będących kompromisem między nieprzemijającą klasyką a indywidualnymi upodobaniami przyszłych Panów Młodych.

FOT. MAT. PRASOWE ATELIER TIVIANO

Szycie garnituru na miarę, czyli „bespoke”, wydawać się może procesem czasochłonnym i niezwykle kosztownym – nic bardziej mylnego! W zależności od dyspozycyjności klienta oraz zakresu wykonywanych usług, mogą wystarczyć nawet trzy wizyty, aby otrzymać strój doskonale dopasowany do sylwetki, niepowtarzalny, a zarazem wygodny i komfortowy.

FOT. MAT. PRASOWE ATELIER TIVIANO

Pierwsze spotkanie rozpoczyna się od filiżanki aromatycznego espresso oraz szczerej rozmowy na temat modowych upodobań oraz oczekiwań względem stroju. Przy okazji można dowiedzieć się, jak dobierać ubrania do swojej (często odbiegającej od wieszakowych standardów) sylwetki, nieco zatuszować mankamenty oraz podkreślić atuty urody. Niezwykłą radość sprawia wybór tkanin, guzików i wykończenia – w próbnikach znajdują się materiały renomowanych producentów włoskich i brytyjskich, nierzadko dostępnych tylko tutaj! Co istotne, wszystkie są pochodzenia naturalnego, co gwarantuje komfort noszenia, przewiewność oraz nieskrępowanie ruchów.

FOT. MAT. PRASOWE ATELIER TIVIANO

Na końcu zdejmuje się miarę, możliwie dokładnie, aby podczas kolejnych przymiarek nakładać jak najmniej poprawek (a zarazem zaoszczędzić czas klienta). Wszystkie wady sylwetki są korygowane. Można również w taki sposób zaprojektować garnitur, aby był jak najbardziej funkcjonalny, aby z chęcią nosić go również po ślubie. Dzięki temu najpiękniejszego dnia w życiu nie zakłóci niewygodne ubranie…

FOT. MAT. PRASOWE ATELIER TIVIANO

W Atelier Tiviano oprócz garnituru można również uszyć doskonale dopasowaną koszulę (która nie będzie krępowała ruchów podczas całonocnej zabawy) oraz dobrać dodatki. Wizyta w tym miejscu to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wyróżniać się z tłumu. W końcu każdy mężczyzna jest niepowtarzalny i zasługuje na wyjątkowe traktowanie!

www.tiviano.com

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE