Profesjonalna domowa pielęgnacja

Marka FOREO kocha profesjonalną pielęgnację. Jest to jedna z najlepszych rzeczy, które możemy zrobić dla naszej skóry, aby właściwie zadbać o nią nawet w domowych warunkach. Jednak w gąszczu składników aktywnych, sposobów mycia twarzy i nowinek urodowych, z czasem mogą pojawić się wątpliwości i pytania: czy nasza rutyna jest właściwa?, jak troszczyć się o naszą cerę?, oraz czy wybieramy odpowiednie kroki pielęgnacyjne? O odpowiedź na te często zadawane pytania i podzielenie się swoimi pielęgnacyjnymi trikami poprosiliśmy uwielbiane przez Polki i media dermatolożki z wieloletnim doświadczeniem – dr Ivanę Stanković z kliniki DERMEA oraz dr Aleksandrę Jagielską z kliniki STHETIC.

Według dermatolożek dla każdego rodzaju skóry zasady pielęgnacji są takie same:
1. oczyszczanie,
2. nawilżanie i ukierunkowana pielęgnacja
3. ujędrnianie i pielęgnacja dostosowana do wieku.
Każdy z kroków możemy wspierać poprzez stosowanie urządzeń FOREO takich jak rewolucyjna szczoteczka i masażer w jednym – LUNA 3, urządzenia do pełnego zabiegu na twarz wyposażone w lecznicze światła LED – UFO 2 oraz bestsellerowy BEAR – najbezpieczniejszy na świecie mikroprądowy masażer.
W zależności od wieku, problemu i potrzeb naszej skory powinniśmy właściwie dobierać urządzenia, kosmetyki i składniki aktywne. Ważną rolę odgrywa także dermatolog, do którego warto udać się, szczególnie kiedy nasza cera zmaga się z poważniejszymi problemami skórnymi. Pamiętajmy, że szereg grzechów pielęgnacyjnych (jak np. zbyt intensywne rozciąganie skóry podczas mycia), albo nadmiar kosmetyków mogą doprowadzić nawet do pogorszenia stanu skóry i niepożądanych reakcji. Aby im zapobiegać warto oddać się w ręce profesjonalistów, a w domowej pielęgnacji wspomagać się sprawdzonymi urządzeniami. Na jakie postawić? Zobaczcie co na ten temat sądzą dr Ivana Stanković oraz dr Aleksandra Jagielska: www.facebook.com/FOREOPolska/posts/1393051421095335
fot. mat.prasowe Firmy FOREO
Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: