Prezent na rocznicę ślubu. Powiedz „kocham” w niezwykły sposób!

Już wybitny polski aforysta i duchowny, Antoni Regulski, powiedział kiedyś, że: „Małżeństwo to diament szlifowany przez całe życie”. I rzeczywiście, trudno się z tym nie zgodzić. Aby relacja dwojga osób mogła się rozwijać szczęśliwie i zdrowo, należy o nią codziennie dbać. Warto zabiegać o naszego partnera i starać się, aby każdego dnia czuł się naprawdę wyjątkowy. Z pewnością pomoże w tym regularne świętowanie rocznicy ślubu. Warto też, aby jednym z jego elementów było wzajemne obdarowywanie się prezentami. Jednak jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie zawsze przychodzi natychmiast. W takich sytuacjach polecamy skorzystać z inspiracji podsuwanych przez ekipę Katalogu Marzeń. Jesteśmy pewni, że znajdzie się wśród nich mnóstwo „perełek”.

Podniebne prezenty na rocznicę ślubu

Niech nadchodząca rocznica zawarcia związku małżeńskiego będzie dla Was okazją do tego, aby wspólnie spróbować czegoś nowego i nieoczywistego. Do tej kategorii bez wątpienia można zakwalifikować na przykład wszystkie podniebne prezenty na rocznicę ślubu. Są wśród nich vouchery na loty dla dwojga, podczas których wspólnie przeżyjecie przygodę wśród chmur.

Lot balonem dla dwojga to pomysł na prezent na rocznicę ślubu z Katalogu Marzeń, którą docenią małżonkowie z wieloletnim stażem związku. Taki romantyczny pomysł na randkę pozwoli im przypomnieć sobie, jakie uczucia towarzyszyły pierwszym chwilom zakochania. W unoszącym się wysoko nad ziemią koszu nadarzy się okazja do tego, aby na nowo obudzić „motyle w brzuchu” i cieszyć się bliskością partnera. Jeszcze większych emocji dostarczy natomiast lot na pokładzie profesjonalnego szybowca. Świat widziany z tak dużej wysokości dosłownie zapiera dech w piersiach. Podniebny rejs szybowcem dla dwojga to też okazja do przeniesienia łączącej Was relacji na wyższy poziom.

Wśród fal i meandrów, czyli prezenty na rocznicę ślubu z wodą w roli głównej

Przez wspólne, małżeńskie życie można przejść, ale można też… przepłynąć! Wie o tym każdy, kto choć raz spróbował pokonać dowolny odcinek rzeki ramię w ramię z ukochaną osobą. Jeśli szukasz pomysłu na prezent na rocznicę ślubu, który pomoże wzmocnić łączącą Was relację, postaw na spływ kajakowy dla dwojga. Kilka godzin spędzonych z wiosłami w dłoniach to szansa na niecodzienną bliskość przyrody, ale nie tylko. Każdy kajakarz wie, że tylko idealna synchronizacja podczas wiosłowania pozwala ekipie sprawnie poruszań kajakiem. Voucher na udział w spływie kajakowym dla dwojga to więc naprawdę idealny prezent na rocznicę ślubu. Jesteśmy pewni, że jego realizacja zbliży Was do siebie jak nic innego!
Jeśli marzycie o tym, aby jeszcze bardziej zgłębić tajniki małżeńskiego życia, dobrym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu będzie udział w kursie „Poznaj nurkowanie” dla dwojga. Doświadczony instruktor podpowie, na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać, zanim razem zanurzycie się pod powierzchnię wody.

Sposób na utrwalenie wspomnień. Fotograficzne prezenty na rocznicę ślubu

Trudno wyobrazić sobie bardziej wartościowe pamiątki niż zdjęcia. To dzięki nim możemy zatrzymać na dłużej wszystkie, nawet najbardziej ulotne momenty naszego życia. Ponieważ nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że czas płynie naprawdę szybko, udział w sesji zdjęciowej będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu. Młodym małżonkom oraz tym, którzy chcieliby na nowo odkryć siebie nawzajem, podaruj udział w sesji zdjęciowej dla par. Jeśli ważne dla Ciebie małżeństwo sprawdza się już w roli rodziców, zdecyduj się raczej na rodzinną sesję zdjęciową. W obu przypadkach obdarowanym będzie towarzyszył doświadczony fotograf, który nie tylko wybierze naprawdę urokliwe miejsce do realizacji sesji, ale też wprowadzi na plan ciepłą, swobodną atmosferę.

Odrobina adrenaliny, czyli emocjonujące prezenty na rocznicę ślubu

Wiesz, że Twoja druga połówka woli ekstremalne klimaty? W takim razie zabierz ją do parku linowego i spędźcie tam cały dzień, bawiąc się jak dzieci! Niekończące się trasy pełne tyrolek, mostów linowych i innych przeszkód tylko czekają, aby się z nimi zmierzyć. Taki prezent na rocznicę ślubu to nie tylko rozrywka, ale też szansa na budowanie łączącego Was zaufania w niecodziennych warunkach. Jeśli jednak wolicie stać twardo na ziemi, dobrym pomysłem będzie przygoda na strzelnicy. Sprawdźcie się w rolach strzelców wyborowych i urządźcie wewnątrz małżeńskie zawody o tytuł króla sokolego oka.

Jeśli nadal nie wiesz, jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać, poszukaj kolejnych inspiracji pod adresem:
https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-rocznice.

Znajdziesz tam sklep internetowy Katalogu Marzeń, w którym nawet najbardziej szalone życzenia stają się prawdą.
Dowiedz się, co przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających Marzycieli i znajdź wśród naszych propozycji idealny prezent na rocznicę ślubu dla Twojej drugiej połówki albo bliskiego Ci małżeństwa.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: