Prawdziwy blask brylantu

Pierścionek zaręczynowy to nieodłączny aspekt, towarzyszący pięknej deklaracji, która zwiastuje wspólne życie. Czy powinien być wyjątkowy? Z całą pewnością. A cóż jest bardziej wyjątkowego od brylantu?

Brylant. Czym właściwie jest?

W jubilerskim żargonie za brylant uznaje się diament, posiadający brylantowy szlif. Jest to obróbka, która cechuje się minimalną ilością 57 faset oraz co najmniej 32 fasetkami. Takie oszlifowanie diamentu wymaga ogromnej precyzji oraz jubilerskiego doświadczenia, a umiejętność wyrabiania prawdziwych brylantów uznawana jest za prawdziwy złotniczy talent. Błysk tego kamienia, dzięki tak dużej ilości załamań, jest wprost nie do podrobienia i jest wspaniałym dopełnieniem tak ważnego dnia, jakim są zaręczyny. Gdzie więc szukać tych prawdziwych, pięknych brylantów, spełniających wszystkie wymagania?

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Piękno i prostota sama w sobie

Szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych z brylantowym uszlachetnieniem prezentuje Jubiler Schubert. Znajdziemy tutaj zarówno proste, tradycyjne wzory, które są połączeniem najwyższej jakości złota oraz pięknego kamienia osadzonego w centralnej części pierścionka, jak i bardziej finezyjne propozycje. Połączenie białego i żółtego złota, kilka mniejszych kamieni z jednym dużym na samym środku, niesamowite sploty i  niespotykane górki (miejsca, które przytrzymują oraz eksponują brylant). Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że każdy z mężczyzn jest w stanie znaleźć klejnot, który będzie idealnym dopełnieniem serdecznego palca jego wybranki. Co więcej, dzięki urozmaiconej stylistyce pierścionków, bez problemu można dokonać doboru takiego, który będzie idealnym odwzorowaniem temperamentu i charakteru partnerki. Od bardzo delikatnych i romantycznych, po mocną biżuterię w nowoczesnej odsłonie.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Ważne dni w niesamowitej oprawie

Jubiler Schubert to marka, która charakteryzuje się dbałością o szczegóły, niesamowitą precyzją i jakością, ale również… wewnętrzną spójnością. Dlatego też, po uroczystych oświadczynach warto udać się do salonu Jubilera Schubert w poszukiwaniu ślubnych obrączek. Te, będą idealnie współgrać z obecnym już na palcu ukochanej pierścionkiem zaręczynowym, dopełniać się i eksponować świadectwo waszej miłości, które będzie lśnić właśnie tak, jak najpiękniejszy na świecie kamień szlachetny.

www.jubilerschubert.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: