Pozwól wam błyszczeć – ślubne spinki do mankietów

Nie ulega wątpliwości, że każda Panna Młoda, podczas tego najważniejszego dnia, chce czuć się wyjątkowo. Jej mężczyzna powinien więc być dla niej wsparciem, ale i on – chcąc nie chcąc – także znajduje się w centrum wydarzeń. Jak więc dobrać dla niego dodatki tak, aby stanowiły idealne dopełnienie dla stroju wybranki?

Mieniący się drobiazg

Temat męskiej biżuterii jeszcze do niedawana raczej rzadko pojawiał się w rozmowach dotyczących ślubnych przygotowań. Wszak to nie Pan Młody ma błyszczeć, a jego druga – piękniejsza połowa. Obecnie jednak, coraz śmielej wkracza on na ślubne salony, a to za sprawą subtelnych dodatków w postaci np. spinek do mankietów. Stanowią one nieodzowny element ślubnego stroju Pana Młodego, stając się jego doskonałym uzupełnieniem. W głowie każdego mężczyzny pojawia się jednak w tym momencie pytanie: w jaki sposób je dobrać? Z odpowiedzią na to pytanie spieszy firma PAWO – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, która od lat dba o wizerunek nowoczesnego mężczyzny, także w momencie zaślubin. Profesjonaliści pomogą więc dobrać mieniący się drobiazg tak, aby nie przyćmił blasku Pani Młodej, ale także aby nie pozostawił w cieniu i Pana Młodego.

Trójkąty, czy kwadraty?

O tym, że spinki do mankietów powinny stanowić szykowny dodatek do śnieżnobiałej koszuli, wiadomo nie od dziś. Warto jednak pamiętać o tym, że jest to przede wszystkim wasz dzień, więc możecie pozwolić sobie na nutkę ekstrawagancji. O ile niestandardowy krój i sama kolorystyka garnituru mogą spotkać się z niekoniecznie przychylnym przyjęciem ze strony gości, o tyle szaleństwo przy dodatkach jest jak najbardziej dozwolone. Dzięki bogatej ofercie firmy PAWO, każdy Pan Młody znajdzie coś dla siebie: do wyboru jest bowiem wiele modeli o ciekawych kształtach. Poprzez odpowiednie dopasowanie, trójkąty lub kwadraty będą świetnie komponowały się z delikatnym owalem ślubnej obrączki.

FOT.MAT.PRASOWE PAWO

 

Stylowa wygoda

Wielu przyszłych mężów nie decyduje się na spinki, tłumacząc się brakiem wygody. Wybierają więc klasyczne koszule z mankietami na guziki, oddając palmę pierwszeństwa w doborze dodatków swojej narzeczonej. Warto jednak nabrać przekonania do tego typu biżuterii dostępnej w PAWO,  ponieważ świadczy ona o dobrym smaku i wyczuciu stylu, a przy tym nie jest taka niewygodna, jakby się mogło wydawać. Odpowiednio dopasowana, nie krępuje ruchu, pozwalając tym samym na silny i pełen miłości uścisk dłoni ukochanej podczas składania ślubnej przysięgi.

FOT.MAT.PRASOWE PAWO

 

www.pawo.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: