Powiedz yes I do

Zapach – wzbudza zainteresowanie i wpływa na emocje. Dlatego tak ważne jest umiejętne dobranie kompozycji, która będzie idealnie współgrać z naszymi uczuciami w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. 

 

Te niezapomniane chwile 

Piękny, słoneczny poranek, wspaniała atmosfera i ty – kobieta, która już za chwilę wypowie sakramentalne tak. Każda z nas chce, aby ten dzień był wyjątkowy i żeby wszystko wyglądało jak ze snu. Dlatego też warto zadbać nie tylko o idealnie ułożoną fryzurę oraz piękny makijaż, ale również dobrać odpowiedni zapach, który wpasuje się w rangę uroczystości. Perfumy Etat Libre d’Orange YES I DO sprawią, że każdy z gości weselnych będzie chciał poczuć ich woń i nacieszyć się tym niesamowitym zapachem, otulającym Pannę Młodą.

FOT. MAT. PRASOWE ETAT LIBRE D’ORANGE

Świeżo i dziewczęco

Zapach, który prezentujemy, wspaniale sprawdzi się podczas wiosennych oraz letnich uroczystości, ze względu na swoją lekkość i delikatność. Obecny na rynku od 2016 roku zyskał sympatię wśród młodych kobiet, które szukają nowych odkryć i stawiają na wyjątkowość. Mocno wyczuwalny, ale jednocześnie nie dominujący, będzie zwracał uwagę każdego. Połączenie konwalii, kwiatu pomarańczy, paczuli, jaśminu, aldechy, ziarna kakaowca, pianki marshmallow i piżma. Kontrowersyjne, słodkie, ale jednocześnie zmysłowe i delikatne. Wszystkie te odczucia – zamknięte w pięknym, różowym flakonie. Obok takiego połączenia nie można przejść obojętnie.

Etat Libre d’Orange

Marka powstała 11 lat temu. Nowoczesne i nieoczywiste zapachy, jakie proponuje – sprawiają, że marka wciąż zyskuje na popularności, nie tylko w Paryżu. Oryginalność, jaką zapewniają swoimi kompozycjami zapachowymi, doceni każda kobieta, która zdecyduje się na zakup perfum z linii Etat Libre d’Orange. Z marką wielokrotnie współpracowały autorytety świata perfum, jak Antoine Maisondieu, Ralf Schwieger czy Chandler Burr, dzięki czemu każdy zapach jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i nietuzinkowy.

www.etatlibredorange.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: