Porcelana jako prezent ślubny – dlaczego warto?

Ślub jest wydarzeniem pełnym niesamowitych emocji, początkiem fascynującej przygody we dwoje… Warto zamknąć towarzyszące mu wspomnienia w formie eleganckich, ponadczasowych pamiątek, które będą służyły latami. Wyjątkowy charakter uroczystości idealnie podkreśli najwyższej jakości porcelana. Dlaczego naszym zdaniem jest dobrym pomysłem?

Porcelana jest praktyczna. Nikomu, kto wręcza upominki nie zależy na tym, żeby kurzyły się schowane głęboko w szafie. Zestawy serwisowe czy romantyczne urocze filiżanki będą towarzyszyły obdarowanym na co dzień, przypominając o tych, którzy wręczyli prezent. W warstwie symbolicznej porcelana jest znakiem obecności bliskich nam ludzi, zwłaszcza w prozaicznych czynnościach jak śniadanie czy popołudniowa kawa.

Porcelana jest elegancka. Jej niepowtarzalny charakter idealnie komponuje się z doniosłością dnia zaślubin. Nowoczesne wzornictwo oraz doskonała jakość pozwalają na dokonanie naprawdę satysfakcjonujących wyborów, dostosowanych nawet do najbardziej wymagających gustów.

Porcelana stanowi pretekst do celebrowania wspólnych chwil i cieszenia się z bycia razem. Wręczenie komuś dwóch filiżanek do kawy jest niejako zaproszeniem. Pokazuje, że cenimy chwile spędzone w towarzystwie danego człowieka, że jest dla nas ważny, a w głębszej warstwie, że chcemy, aby był istotną częścią naszego życia. Jest więc symbolem o silnym nacechowaniu pozytywnych emocji, które są tak ważne w naszym życiu.

Porcelana jest piękna. Oprócz tego, że używamy jej na co dzień może być także elementem wystroju pierwszego wspólnie urządzanego domu. Porcelanowy wazon w zdecydowanym kolorze może stanowić nawet centralny akcent w stonowanym, minimalistycznym wnętrzu.

Porcelana jest symbolem trwałości, a więc cechy, z jaką wszyscy nowożeńcy chcieliby łączyć swoją decyzje, będącą zwieńczeniem łączącego ich uczucie. Znane są przypadki, kiedy archeologowie znajdowali porcelanę, mającą wiele setek lat a jednak nadal zachwycającą wyglądem. Odpowiednio pielęgnowana potrafi przetrwać lata – zupełnie jak miłość dwojga ludzi… Wręczenie porcelany Młodej Parze będzie zatem symbolicznym życzeniem wytrwałości i wielu wspólnych lat w szczęściu na wyboistej drodze życia. Najwyższej klasy wyroby porcelanowe możemy znaleźć w ofercie firmy Rosenthal – zasługują one na miano arcydzieł sztuki użytkowej. Wyjątkowa staranność wykonania jest gwarancją nieprzeciętnej jakości. Uznani projektanci, którzy współpracują przy produkcji przedmiotów dla marki potrafią w ponadczasowym tworzywie wyrazić ducha naszych czasów… Dlatego porcelana to zawsze elegancki pomysł na uczczenie tych najbardziej wyjątkowych chwil.

fot.mat.prasowe: Rosenthal

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: