Poranni kochankowie – kolekcje „4 A.M. Lovers” oraz „Yes I Do”

Za nami premiera najnowszej kolekcji Agaty Wojtkiewicz 4 A.M. Lovers oraz Yes I Do od Loft 37. Ta celebracja nowoczesnej Panny Młodej, która nie boi się być sobą, odbyła się na Starym Żoliborzu 7 listopada.

Zapraszamy na relację z tego niecodziennego spotkania. Pełni dumy, że polscy projektanci tworzą na światowym poziomie, prezentujemy najnowsze dzieło Atelier Agaty Wojtkiewicz oraz Yes I Do!

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych, zatytułowana „4 A.M. Lovers” ,  odznacza się subtelną nutą romantyzmu, która następnie przechodzi w zmysłowość, nie zapominając także o nowoczesności. Znajdziemy tu również charakterystyczny dla projektantki wyrafinowany minimalizm, zamknięty w ekskluzywnej i nieoczywistej formie.  Zdaniem autorki, suknia powinna być odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młodej, czemu jest wierna w swoich projektach. Bez wątpienia więc, na jutrzejszym spotkaniu odnajdziecie suknię ślubną, która stanowić będzie odwzorowanie waszych marzeń.

Równie ważną sprawą jest wybór odpowiedniego obuwia. Tu z pomocą przychodzi marka Loft37, która oferuje wyjątkowe buty z kolekcji „Yes I do”.  Ich niezwykłość to przede wszystkim technika wykonania – są one bowiem szyte ręcznie,wykonane z najlepszej jakości komponentów i z dbałością o detale. Zaprojektowane z myślą o tym, by być tajną bronią kobiet i dodawać im pewności siebie w każdej sytuacji. Dzięki nim, pewnym krokiem wejdziesz w nowe, małżeńskie życie.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: