Polskie marki, które musicie znać. #UMIAR

Nasza klientka jest nowoczesna, świadoma swoich potrzeb i atutów. Ceni jakość i autentyczność, umie precyzyjnie wyrażać siebie.
Kobieta pełna UMIARU. Dla niej miarą biżuterii jest czyste, niewymuszone piękno.

Kto stoi za marką UMIAR?

Markę  umiar tworzą przyjaciółki Malwina Wysińska i Magdalena Brzozowska. Poznałyśmy się na studiach magisterskich Wydziału Wzornictwa warszawskiej ASP. W naszych dotychczasowych działaniach zawodowych zajmowałyśmy się różnymi profesjami Malwina – architekturą, a Magda – projektowaniem sprzętów AGD i RTV. Na studiach stworzyłyśmy wspólnie kilka projektów i odkryłyśmy, że dobrze się uzupełniamy w pracy i mamy podobne poczucie estetyki. Nie rezygnując z naszych dotychczasowych działań postanowiłyśmy wzbogacić je o nową formę jaką jest projektowanie biżuterii.

Wasza biżuteria jest niesamowicie delikatna, dopełnia stylizację, jest nienachalna. Do kogo kierujecie swoje projekty?

Biżuteria naszego projektu nie ma przypisanej metryki, dedykujemy ją wszystkim kobietom, które dzięki biżuterii chcą podkreślić swoje piękno a nie przysłaniać je. Nasza klientka jest nowoczesna, świadoma swoich potrzeb i atutów. Ceni jakość i autentyczność, umie precyzyjnie wyrażać siebie.
Kobieta pełna UMIARU. Dla niej miarą biżuterii jest czyste, niewymuszone piękno.

Możecie powiedzieć co Was inspiruje?

Inspiracje czerpiemy ze sztuki, którą bardzo się interesujemy oraz z natury, którą kochamy, i z którą staramy się jak najwięcej obcować. Inspirują nas również rozmowy z innymi kobietami, ich potrzeby i pragnienia.

Wasze projekty są wspaniałym dopełnieniem minimalistycznych, ślubnych stylizacji. Co radzilibyście Pannom Młodym podczas wyboru biżuterii ślubnej?

Pannom młodym radzimy aby pamiętały, że to one mają błyszczeć najjaśniej tego dnia a nie biżuteria na nich. Wierzymy, że w umiarze tkwi wielka moc!

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: