Podarować miłość?

Zaślubiny są czasem beztroski, świętem namiętności i uczucia, którym pragniecie podzielić się z całym  światem. Wasze szczęście otacza wszystkich wokół i oplata zgromadzonych gości niczym niewidoczna aura błogostanu. Może warto więc rozszerzyć to szczęście i obdarzyć nim innych?

Zawsze z radością!

W tracie ślubu pragniemy być szczęśliwi, ale również obdarzyć swoją radością wszystkich wokół. To właśnie z tego powodu tak dokładnie dopracowujemy każdy szczegół, od trafnego doboru rozmieszczenia gości, przez dopracowanie upominków aż po idealnie dobraną florystykę. Jednak możemy zrobić coś jeszcze, aby obdarzyć naszym szczęściem tych najbardziej potrzebujących! Zastanawiacie się, w jaki sposób? Bardzo prosty, a do tego niezwykle przyjemny. Podczas zaślubin goście przynoszą wam rozmaite upominki, które w dzisiejszych czasach przybierają format eleganckiej koperty z „kartką z wkładką”. Jednak jednym ze zwyczajów jest, aby do głównego prezentu dołączyć jeszcze coś miłego – wybór często pada na kwiaty. Pary Młode wręczając zaproszenia i chcąc ustrzec się całego tabunu przeróżnych roślin umieszczają na RSVP wymyślne wierszyki, w których proszą gości o zamienienie bukietu na inną formę – bardzo często jest to ulubiony trunek Nowożeńców, kupon na loterię lub książka. Możecie jednak zrobić coś więcej i sprawić, że każdy z zaproszonych biesiadników stanie się małym bohaterem!

Charytatywnie!

źródło: unsplash.com

Jeśli pragniecie w tym dniu pomóc potrzebującym i zrobić coś dobrego, wystarczy, że zgłosicie się do projektu „Podziel się swoim szczęściem”, a na zaproszeniu dla gości umieścicie informację o zbiórce na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Goście będą mogli bez trudu wpłacić na rzecz Fundacji kwotę, którą planowali wydać na zakup bukietu, tym samym wspomagając podopiecznych Szpitala. Taka forma może być dla nich niezwykle inspirująca i skłonić do refleksji, a także wywołać uśmiech na ich twarzach – ponieważ nawet w tak ważnym dla was dniu staracie się pomagać innym, jak tylko możecie. Z jeszcze większą radością i uśmiechem spotkacie się ze strony pracowników Szpitala, którzy z niezwykłą wdzięcznością podchodzą do każdej Pary Młodej, która zdecydowała się na ten mało skomplikowany, ale wiele wnoszący krok.

Coś dla Was…

Fundacja Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zawsze stara się jak najlepiej wyrazić swoje podziękowania. Na stronie internetowej Fundacji pojawia się informacja o tym, że byliście uczestnikami zbiórki i ile funduszy udało się dzięki wam zebrać. Fundacja z przyjemnością zamieści także krótką galerię z Waszej uroczystości. Każda Para otrzymuje oczywiście podziękowanie (niespodziankę) na pamiątkę tego pięknego gestu. To wyróżnienie jest naprawdę wspaniałe, a uśmiech na twarzach podopiecznych Szpitala – bezcenny!

 

www.podzielsieswoimszczesciem.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: