PELARGONIE – kolorowe aranżacje na ślubie

Kompozycje kwiatowe natychmiast przekształcają zwykły stół w eleganckie, uroczyste nakrycie. W okresie letnim wybór kolorowych kwiatów jest ogromny, nieliczne jednak występują w tak różnorodnych odmianach jak pelargonie. Dzięki bogatej kolorystyce i kształtom te piękne, pochodzące z Południowej Afryki rośliny, można wykorzystać do wyczarowywania atrakcyjnych aranżacji stołów. Eksperci z Pelargonium for Europe przedstawiają pomysły na letnie stoły z ciętymi pelargoniami, aby można było usiąść i oddać się ich urokowi: od pojedynczych kwiatów lub bukietów w wazonach po kreatywne ozdoby lub obrączki na serwetki.

 

 

Luksusowy piknik w stylu boho: Zamiast zwykłego koca na trawniku został ułożony dywanik, blat i poduszki. Kolorowe, cięte pelargonie w różnych, szklanych naczyniach zdobią pięknie udekorowany stół i potęgują dobry nastrój. Na każdym talerzu czeka na powitanie gości pojedynczy, różowo-biały kwiat pelargonii. Takie powitanie pozwala na odpoczynek i ukojenie wszystkich zmysłów!

 

 

Na pięknie nakrytym stole liczy się każdy szczegół. Ręcznie robione obrączki na serwetki wykonane z prawdziwych kwiatów to absolutna uczta na każdym letnim stole obiadowym i idealne uzupełnienie kwiatowych dekoracji stołu.

 

 

Delikatne, cięte kwiaty pelargonii zdobią sztućce i zestawy serwetek. Wskazówka: pelargonie dłużej zachowują świeżość w tubkach z gumową zatyczką wypełnionych wodą.

 

 

Słodka kompozycja różowych i koralowych pelargonii doskonale komponuje się z uroczym bukiecikiem w niskim wazonie.

 

 

 

 

Natura górą! Naturalność obowiązuje nie tylko we wnętrzach, odgrywa również znaczącą rolę w trendach modowych i urodowych. Świeże kwiaty jako dodatki są teraz na topie. Latem dużym powodzeniem cieszą się ozdoby z pelargoniami do włosów, dekoracje nakryć głowy i torebek.

Ozdoba do włosów z żywych kwiatów przyciąga wzrok na każdej letniej imprezie. Tę kwiatową biżuterię tworzą okazałe kwiaty pelargonii, rdest, przywrotnik, orlik i kocimiętka. Kwiaty zostały przymocowane do dużej spinki do włosów.

 

 

Na klasycznych, słomkowych kapeluszach z szerokim rondem jest mnóstwo miejsca na artystyczne, kwiatowe dekoracje. Białe pelargonie w połączeniu z pierzastymi trawami i czyśćcem przekształcają prosty, słomkowy kapelusz w oryginalny, subtelny i elegancki dodatek, który ubarwi każdą okazję, natomiast kolorowe pelargonie przywołują na myśl letnią, radosną łąkę.

 

 

Po więcej inspiracji zapraszamy na: www.pelargoniumforeurope.com/pl/

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: