Pałac Żelechów Spa & Wellness

Jeśli zawsze marzyliście o bajkowym przyjęciu weselnym w iście królewskim stylu – Pałac Żelechów jest na to doskonałym wyborem. Początek nowej drogi życia w Pałacu Żelechów pod Warszawą będzie zatem niezapomnianym przeżyciem, gdyż to miejsce oferuje nie tylko unikalne sale weselne, ale także ogrom atrakcji dla Pary Młodej jak i ich gości.

Państwo Młodzi mogą zatem wybrać czy ich uroczystość odbędzie się w eleganckim stylu z retro klimatem, w nieco bardziej biesiadnym i swojskim klimacie czy też w nowoczesnej estetyce – Pałac Żelechów wychodzi w tej kwestii naprzeciw swoim wyjątkowym gościom.Dodatkowym atutem Pałacu Żelechów jest strefa Spa & Wellness, dzięki której zarówno Państwo Młodzi jak i ich goście mogą pozwolić sobie na nastrojowy i niezapomniany wypoczynek po całonocnej uroczystości weselnej. Pałac oferuje bowiem odprężenie dla dwojga w postaci czekoladowych rytuałów, odprężających kąpieli w arganowym kozim mleku z płatkami róż oraz muzykoterapią czy też seans na łóżkach czterech zmysłów dla dwóch osób, które oferowane jest tylko w tym Pałacu. Warto zatem pomyśleć nie tylko o szaleństwach zabawy weselnej, ale także zapewnić sobie wyjątkowy relaks w zaciszu podwarszawskiej sielanki. Goście także mogą skorzystać z bogatej oferty relaksacyjnej – Spa & Wellness posiada oferty pielęgnacyjne, kilka rodzajów saun czy strefę basenową, która zadowoli także najmłodszych uczestników wesela.

Bajkowy i niezapomniany klimat to także zasługa wyjątkowego otoczenia – Pałac Żelechów położony jest bowiem tuż pod Warszawą, zatem nie ma miejsca na hałas i gwar, a hektary rozciągającego się za nim parku wprawią wszystkich w unikalny nastrój.

Więcej na palaczelechow.eu

FOT. MAT. PRASOWE FIRMY PAŁAC ŻELECHÓW

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: