Oprawa ślubu – klasyka vs. folk

Stonowana kolorystyka, długi welon i czarny garnitur, czy może raczej żywe barwy, kwiecisty wianek i wstawki  z  tradycyjnych, ludowych strojów? Wybranie motywu przewodniego wesela to nie lada wyzwanie! 

W eleganckiej ramie

Styl, szyk i wytworność – to pierwsze skojarzenia, które przychodzą wielu Młodym Parom na hasło klasyczne wesele. Nie dziwi więc fakt wciąż rosnącej popularności klasyki, mimo iż na horyzoncie pojawiają się coraz to nowe pomysły na motyw przewodni uroczystości. Wesele w stylu klasycznym to spełnienie marzeń romantycznej Panny Młodej. Jako miejsce ślubu warto więc wybrać np. zabytkową katedrę: w połączeniu z delikatnymi dodatkami, pozwoli poczuć zarówno wyjątkowość miejsca, jak i doniosłość chwili. Idealnie sprawdzi się też ceremonia zaślubin w klimatycznej, pałacowej sali, w której przedstawiciel USC przyjmie od was przysięgę łączącą na całe życie. Idealnym dopełnieniem uroczystości będzie przyjęcie zorganizowane w samym pałacu. Taką propozycję w swojej ofercie posiada Hotel ****Pałac Czarny Las: w zależności od liczby gości, do waszej dyspozycji jest Restauracja, Sala Pałacowa, oraz Sala Klasyczna. W ich odpowiednim przygotowaniu pomogą profesjonalni doradcy, dzięki czemu klasyka połączy się z nowoczesnością, dając niesamowity efekt.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL ****PAŁAC CZARNY LAS

Czas na ludowość!

Nieco odmiennym stylem, jednakże nie mniej popularnym, jest wesele w stylu folk. Cechuje się przede wszystkim mocnymi, kolorowymi akcentami, nawiązującymi – w mniejszym bądź większym stopniu – do tradycji np. danego regionu. O tym, na ile będziecie chcieli wpleść motyw folkowy, decyduje wasza inwencja: możecie bowiem postawić jedynie na delikatne dodatki np. w postaci góralskich chust i korali i druhen, bądź też wybrać składanie małżeńskiej przysięgi w tradycyjnych strojach. Możliwości jest wiele, a w każdej z nich doskonałym uzupełnieniem będzie występ kapeli góralskiej. Taką oprawę muzyczną zapewni Hotel **** Pałac Czarny Las. Profesjonalni menadżerowie sal i mistrzowie kuchni wspomogą także przy wyborze weselnego menu, oraz wspólnie z wami opracują bufety tematyczne. W folkowy klimat bardzo dobrze wpiszą się również pokazy kulinarne, które mogą dotyczyć także np. kuchni staropolskiej. Dzięki takim elementom, duch ludowości będzie towarzyszył biesiadnikom do końca zabawy.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL ****PAŁAC CZARNY LAS

Niezapomniane chwile

Zaślubiny to moment, który zapisze się w waszej pamięci już do końca życia. Niezależnie od motywu, na jaki się zdecydujecie, wspomnienia zostaną z wami na długo. Dzięki organizacji wesela w Hotelu **** Pałac Czarny Las,
w przyszłości staną się one przyjemnym i wzruszającym powrotem do dnia, w którym przyrzekaliście sobie miłość
i wierność.

www.czarnylas.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: