On w roli głównej – jaki garnitur na ślub?

Wydawać by się mogło, że wybór garnituru do ślubu przy wyborze sukni to błahostka. Większość i tak jest przecież bardzo podobna i cokolwiek się wybierze, będzie przecież dobrze… Nic bardziej mylnego! Dobranie odpowiedniego stroju dla Pana Młodego jest równie ważnym i skomplikowanym procesem ślubnych przygotowań, co znalezienie sukni i nie powinno się go zostawiać na ostatni moment.

Męski zestaw ślubny składa się z wielu elementów. Są to: marynarka, spodnie garniturowe, koszula, muszka lub krawat, poszetka, butonierka, pasek, buty, bielizna i opcjonalnie zegarek. Można by powiedzieć, że labirynt propozycji w sklepach stacjonarnych i online nie ułatwia wyboru idealnego garnituru. Jest jednak parę sprawdzonych sposobów, jak poradzić sobie z tym trudnym zadaniem.

W czym czujesz się dobrze?

To pytanie trzeba zadać sobie na samym początku. Od tego zależy w którą stronę w ogóle iść z poszukiwaniami. Jesteś zwolennikiem klasyki i najlepiej czujesz się w stonowanych kolorach? Szukaj garnituru w czerni lub granacie. Może jednak lubisz czasem zaszaleć, a odwaga to twoje drugie imię? Co powiesz na marynarkę w kratę, albo w kolorze burgundu czy butelkowej zieleni? A może coś pomiędzy – stonowany garnitur a koszula w ciekawe wzory? Firma z odzieżą ślubną Pako Lorente w łatwy sposób przedstawi wszystkie możliwości i pomoże w wyborze najlepszej opcji.

Jeśli przytłacza Cię myśl o wybieraniu garnituru, możesz skorzystać z propozycji Pako Lorente i umówić się na bezpłatne spotkanie z doradcą wizerunkowym. Pod jego okiem wybierzesz idealnie dobrany garnitur i dodatki tak, abyś w tym dniu wyglądał wyjątkowo.

FOT. MAT. PRASOWE PAKO LORENTE

Jaki będzie styl uroczystości?

Weź pod uwagę styl i miejsce ślubu i wesela. Inaczej ubierzesz się na złożenie przysięgi małżeńskiej na greckiej plaży, inaczej do małego, górskiego kościoła, a jeszcze inaczej kiedy ślub odbywać się będzie w gotyckiej katedrze, po którym przejdziecie na uroczysty obiad do znanej restauracji. Jeśli decydujecie się na kolor przewodni, dobrym pomysłem może być zawarcie go również na elemencie stroju. Jeżeli natomiast wybieracie konkretny motyw wesela, zastanów się, czy chcesz do swojego zestawu przenieść jakiś jego fragment. Może to być wzór na muszce lub krawacie, charakterystyczne przypinki, zegarek ze szczególną tarczą, albo wzór na koszuli, marynarce czy spodniach.

Duży wybór ślubnych kolekcji i inspiracji dostępny na stronie firmy Paco Lorente podpowie co ubrać i w jaki sposób zestawić ze sobą. Oprócz internetowych porad, można otrzymać również te osobiste, w salonie. Jeśli okaże się, że zakup jest w złym rozmiarze, bezproblemowo można wymienić go na inny model.

www.pakolorente.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: