Okres w czasie wesela? Mamy rozwiązanie!

Zaślubiny wiążą się bezpośrednio z dużym stresem i nerwową atmosferą. Ze względu na to nasz organizm lubi zrobić nam kolokwialnego psikusa i zepsuć nasze wspaniałe plany. Ale, drogie Panie… Nie dajcie się!

Gdy kobieta w potrzebie…

Każda z nas musi mierzyć się z nie do końca przyjemnym stanem, który powtarza się średnio raz w miesiącu. Jest to wyjątkowo niesprzyjający czas, zwłaszcza, jeśli za chwilę mamy stanąć na ślubnym kobiercu, a nasze hormony postanowiły porwać się w wir szaleństwa i zaskoczyły nas niespodziewaną miesiączką. Nawet, jeśli nasz cykl przebiega zgodnie z planem, zaślubiny planujemy z dużym wyprzedzeniem, więc może zdarzyć się tak, że pomimo skrupulatnych obliczeń, trudne dni przyjdą na nasz ślub niczym niespodziewany (i nie do końca chciany) gość weselny. Wizja okazałej, białej sukni i świadomość tego, że w każdej chwili może zdarzyć się to najgorsze nie jest najprzyjemniejsza i może zepsuć nawet najbardziej wyśmienity nastrój. W takich – i nie tylko – sytuacjach idealnie sprawdzą się innowacyjne kubeczki menstruacyjne Selenacup!

FOT. MAT. PRASOWE SELENACUP

Najlepszy okres?

FOT. MAT. PRASOWE SELENACUP

Każda Panna Młoda pragnie mieć stuprocentową pewność, że w takiej sytuacji nie zawiedzie żaden z elementów. Skąd więc pewność, że kubeczek Selenacup poradzi sobie w takiej sytuacji? Produkty te wykonane są z najwyższej jakości silikonu medycznego, który gwarantuje sterylność oraz brak zakażeń. Pojemność kubeczka, niezależnie od tego, w jakiej fazie cyklu obecnie się znajdujemy, zagwarantuje nam nawet 12-godzinną ochronę podczas menstruacji. Jeśli obawiamy się, że miesiączka może nas zaskoczyć w trakcie ceremonii, możemy więc zaaplikować kubeczek jeszcze przed uroczystością – zaoszczędzi nam on także miejsca w kosmetyczce ratunkowej (nie będziemy musiały zabierać ze sobą całego arsenału podpasek czy tamponów)! Selenacup to niezwykle elastyczne i wygodne w użytkowaniu kubeczki, które zapewnią nam pełną dyskrecję oraz gwarancję tego, że nasz ślub, pomimo przeciwności losu, będzie najlepszym okresem.

Nie tylko tutaj!

Kubeczki Selenacup sprawdzą się idealnie nie tylko w momencie zaślubin, ale również w codziennym użytkowaniu. Dzięki nim już nic nie popsuje nam zaplanowanego wyjazdu w góry, ustalonych zajęć na siłowni czy magicznej podróży poślubnej. Bez wątpienia jest to akcesorium, które zawsze powinnyśmy mieć pod ręką – i nigdy więcej nie obawiać się trudnych dni!

 

www.selenacup.pl

 

Kubeczki Selenacup dostępne w sprzedaży w sieciach ROSSMANN

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: