OBRĄCZKI – jakie wybrać?

Wybór obrączek to trudna decyzja, w szczególności, że na rynku jest mnóstwo opcji… Każda przyszła Para Młoda staje przed dylematem z jakiego tworzywa wybrać biżuterię, aby była ona trwała  miłości i wierności na lata.

Na rynku pojawiła się nowość: obrączki z carbonu, czyli z włókna węglowego. Jest to innowacyjne rozwiązanie wśród obrączek ślubnych, gdyż zazwyczaj Młodzi decydują się na te zrobione ze złota bądź srebra, a te węglowe jak sama nazwa wskazuje są czarne i z pewnością przykuwają wzrok. Warto wspomnieć, że biżuteria ta charakteryzuje się niezwykłą lekkością i wytrzymałością. Z pewnością przypadnie do gustu alergikom, ponieważ materiał ten jest w 100% antyalergiczny.

Firma Swepol ma w swojej kolekcji te obrączki i trzeba przyznać, że wyglądają one zjawiskowo. W ofercie posiadają obrączki zrobione całe z węgla, z dodatkiem złota, tytanu lub srebra oraz z cyrkoniami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić, że każda z obrączek tworzona jest na zamówienie. Faktura karbonu jest niejednolita i występują subtelne różnice w splocie i barwie włókien, co nadaje finalnemu produktowi indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Więcej inspiracji odnajdziecie na stronie: www.swepol.pl

FOT. MAT. PRASOWE SWEPOL

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: