Obrączki szyte na miarę?

Zastanawia was, jak podejść do wyboru ślubnych obrączek? Na czym się skupić i jaki model będzie najlepszym z możliwych wyborów? Spokojnie, nie tylko wy znaleźliście się w takiej sytuacji, ale na szczęście – ten problem łatwo da się rozwiązać!

Siła charakterów

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Jedną z podstawowych rzeczy, jakie powinniście zrobić, jest spokojna rozmowa. Poruszcie w niej nurtujące was kwestie – jak widzicie swoje ślubne obrączki, czy powinny się charakteryzować, jaką mieć grubość oraz zdobienia. Pozwoli wam to zawęzić spektrum poszukiwań i sprawi, że na pewno o wiele łatwiej dokonacie finalnego wyboru. Na tym etapie dobrze jest skupić się także na waszej osobowości. Jeśli macie typowo artystyczne dusze, może warto spojrzeć na delikatne obrączki z uszlachetnieniem w postaci pięknych kamieni i finezyjnym grawerem? Twardo stąpający po ziemi indywidualiści będą natomiast skupieni na prostym wzornictwie, które nie będzie rzucało się w oczy – tutaj idealnym rozwiązaniem mogą okazać się klasyczne wzory i szablony.

Gdzie szukać faworytów?

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Po początkowych ustaleniach przychodzi czas na poszukiwania miejsc, które będziecie odwiedzać w celu zakupienia obrączek. Najważniejsze na tym etapie jest właściwe wyselekcjonowanie salonów i skupienie się wyłącznie na tych, w których znajdziecie najszerszy asortyment w interesującym was formacie. Nie bez znaczenia jest również jakość materiałów, jakie oferuje jubiler i trwałość obrączek – w końcu będą wam towarzyszyć przez całe życie. Jednym z salonów, który może wzbudzić zainteresowanie jest niewątpliwie Jubiler Schubert. Historia tej marki sięga XIX wieku, a sama specjalizuje się w wytwórstwie obrączek i używa do tego najwyższej jakości materiałów. Warto więc zaznaczyć to miejsce w swoim notesie i wybrać się tam w poszukiwaniu idealnej biżuterii ślubnej.

 

Nie zapomnijcie o najważniejszym!

W salonie jubilerskim z pewnością będziecie mieć do swojej dyspozycji wiele modeli obrączek, dlatego ważne jest, abyście mieli przy sobie sporządzone na początku notatki. Pozwoli wam to zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocjom. W ten sposób wasz wybór będzie w pełni przemyślany, a obrączki – wyjątkowe pod każdym względem.

 

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć wam udanych poszukiwań!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: