Obrączki szyte na miarę?

Zastanawia was, jak podejść do wyboru ślubnych obrączek? Na czym się skupić i jaki model będzie najlepszym z możliwych wyborów? Spokojnie, nie tylko wy znaleźliście się w takiej sytuacji, ale na szczęście – ten problem łatwo da się rozwiązać!

Siła charakterów

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Jedną z podstawowych rzeczy, jakie powinniście zrobić, jest spokojna rozmowa. Poruszcie w niej nurtujące was kwestie – jak widzicie swoje ślubne obrączki, czy powinny się charakteryzować, jaką mieć grubość oraz zdobienia. Pozwoli wam to zawęzić spektrum poszukiwań i sprawi, że na pewno o wiele łatwiej dokonacie finalnego wyboru. Na tym etapie dobrze jest skupić się także na waszej osobowości. Jeśli macie typowo artystyczne dusze, może warto spojrzeć na delikatne obrączki z uszlachetnieniem w postaci pięknych kamieni i finezyjnym grawerem? Twardo stąpający po ziemi indywidualiści będą natomiast skupieni na prostym wzornictwie, które nie będzie rzucało się w oczy – tutaj idealnym rozwiązaniem mogą okazać się klasyczne wzory i szablony.

Gdzie szukać faworytów?

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SCHUBERT

Po początkowych ustaleniach przychodzi czas na poszukiwania miejsc, które będziecie odwiedzać w celu zakupienia obrączek. Najważniejsze na tym etapie jest właściwe wyselekcjonowanie salonów i skupienie się wyłącznie na tych, w których znajdziecie najszerszy asortyment w interesującym was formacie. Nie bez znaczenia jest również jakość materiałów, jakie oferuje jubiler i trwałość obrączek – w końcu będą wam towarzyszyć przez całe życie. Jednym z salonów, który może wzbudzić zainteresowanie jest niewątpliwie Jubiler Schubert. Historia tej marki sięga XIX wieku, a sama specjalizuje się w wytwórstwie obrączek i używa do tego najwyższej jakości materiałów. Warto więc zaznaczyć to miejsce w swoim notesie i wybrać się tam w poszukiwaniu idealnej biżuterii ślubnej.

 

Nie zapomnijcie o najważniejszym!

W salonie jubilerskim z pewnością będziecie mieć do swojej dyspozycji wiele modeli obrączek, dlatego ważne jest, abyście mieli przy sobie sporządzone na początku notatki. Pozwoli wam to zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocjom. W ten sposób wasz wybór będzie w pełni przemyślany, a obrączki – wyjątkowe pod każdym względem.

 

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć wam udanych poszukiwań!

www.jubilerschubert.pl
Share

O MAGAZYNIE