Biżuteria na całe życie

Przy ich wyborze warto się dobrze zastanowić – w końcu będziemy nosić je codziennie, nie tylko w dniu ślubu, ale także za 20 i za 30 lat! Zbyt ekstrawaganckie mogą nam się szybko opatrzyć i znudzić. Centrum Jubilerskie ACCLAMATIO proponuje kolekcję subtelnych, eleganckich wzorów, wśród których każda Para na pewno znajdzie coś dla siebie.

Wzór i kolor

Wiele Par wybiera klasyczne obrączki wykonane z żółtego lub białego złota. Kolor metalu nie musi być identyczny z kolorem pierścionka zaręczynowego – ale razem powinny się ładnie komponować, zwłaszcza jeśli Panna Młoda po ślubie chce nosić je na jednej ręce. Hitem w salonach ACCLAMATIO są obrączki zdobione jednym większym brylantem lub wieloma mniejszymi. Coraz większą popularnością cieszą się także obrączki łączące kilka kolorów złota, zwłaszcza białe i żółte.

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Próba

Obrączki najczęściej wykonuje ze złota próby 585, czyli 14-karatowego. Są najtrwalsze i najlepiej sprawdzają się w codziennym życiu. Obrączki wykonane w wyższej próbie mogą się odkształcić – trzeba pamiętać o tym, by ściągać je przed uprawianiem sportu czy na przykład niosąc siatkę z zakupami! Natomiast odradzamy kupowanie obrączek niższej próby (375). Już po kilku miesiącach mogą zacząć czernieć!

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Rozmiar

W tym wypadku naprawdę ma znaczenie, dlatego nie należy kupować obrączek wiele miesięcy przed ślubem. Do tego czasu Młodzi mogą stracić po kilka kilogramów i obrączki będą za duże! Optymalny czas to dwa miesięce przed ślubem. Warto zaufać jubilerowi i zmierzyć palce w salonie, korzystając z pierścienia mierniczego – to daje pewność, że obrączki będą leżały jak ulał.

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Fot. Mat. Prasowe Acclamatio

Decyzja

Wiele Par, zanim podejmie decyzję, wraca do naszych salonów nawet po kilka razy. Ale uwaga! Choć życie we dwoje to sztuka kompromisów – w tym wypadku każdy może postawić na swoim. W salonach ACCLAMATIO możemy wykonać wyjątkowe obrączki dla każdego z przyszłych małżonków także według ich własnych projektów.

Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie i na www.acclamatio.pl

 

Agata Kołomyjska

ACCLAMATIO

Centrum Jubilerskie

Więcej w najnowszym wydaniu „Magazynu Wesele” nr 3 (31) 2013

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: