Nowoczesność i elegancja – karbonowe obrączki

Obrączki ślubne są symbolem wzajemnej miłości, trwałości i wierności w małżeństwie. Mają one przypominać o najbliższej nam osobie, małżeńskim przeznaczeniu i o dniu ślubu. Ich wybór wcale nie należy do najprostszych i rodzi wiele pytań: klasyczne czy z nutą nowoczesności? Złote, srebrne, platynowe, a może wykonane z całkiem innego niestandardowego kruszcu? Gładkie, a może ozdobnie niewielkim brylancikiem? Jeśli jesteście na etapie wyboru i marzycie o nowoczesnych krążkach koniecznie zapoznajcie się z ofertą marki Swepol, w której znajdziecie obrączki wykonane z karbonu.

Doskonałym przykładem na to, jak ciekawy efekt można uzyskać sięgając po nowoczesne materiały, jest włókno węglowe czyli karbon. Aktualnie coraz bardziej podbija on branżę jubilerską, ze względu na swoje piękno, ciekawą fakturę i głęboką elegancką czerń.

Obrączki tworzą nitki utkane w splot o wyjątkowej, niepowtarzalnej strukturze. Pojedyncza nitka włókna ma grubość 1/10 włosa i składa się z tysięcy atomów węgla. Połączenie od 3 do 12 tysięcy nitek tworzy włókno.

Obrączki wykonane z karbonu charakteryzuje niezwykła lekkość, wytrzymałość oraz najważniejsze – całkowita obojętność dla ludzkiego organizmu – materiał ten jest antyalergiczny. Faktura karbonu jest niejednolita i występują subtelne różnice w splocie i barwie włókien, co nadaje finalnemu produktowi indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Marka Swepol proponuje również kilka efektownych połączeń z karbonowym wykończeniem. W propozycjach znajdziemy

Węglowa czerń połączona ze złotem to idealna propozycja dla osób, które lubią łączyć klasykę z nowoczesnością. Srebro lub tytan sprawią, że karbon rozświetli się palcu. Każdą z wersji obrączek można uszlachetnić wybranym kamieniem. Wszystko na specjalne życzenie Pary Młodej.

Po więcej zapraszamy na: http://swepol.pl

fot. mat. prasowe: Swepol

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: