Niezapomniana uroczystość weselna w Kopalni Soli „Wieliczka”

W dzisiejszych czasach młodzi coraz chętniej wybierają niestandardowe miejsca na złożenie przysięgi małżeńskiej. Oryginalnych pomysłów nie brakuje.  Powiedzieć „tak” pod wodą, w powietrzu czy głęboko pod ziemią? Zwolennicy podziemnej opcji niech rozważą ofertę Kopalni Soli „Wieliczka”, w której można zorganizować zarówno ślub, jak i przyjęcie weselne.

Sakramentalne tak

Choć będziecie znajdować się ponad 100 metrów pod ziemią, nie unikniecie dylematów. W kopalni znajdziecie dwie, piękne kaplice, w których będziecie mogli złożyć przysięgę małżeńską. Kaplica św. Kingi uchodzi za jedną z piękniejszych i najokazalszych. Znajdziecie tam niezwykłe płaskorzeźby, zapierające dech w piersiach żyrandole i misternie rzeźbioną posadzkę. Ci, którzy cenią sobie tradycyjne, choć równie okazałe wnętrze, powinni jednak wybrać kaplicę św. Jana – uważaną za najpiękniejszą w całej kopalni ze względu na jej drewniane wyposażenie i niesamowite sklepienia.

 

 

 

 

Huczne wesele

Przyjęcie weselne w Kopalni Soli w „Wieliczce” można zorganizować w jednej z 5 komór. Największa z nich – komora Warszawa pomieści nawet 350 gości, których obsłużą wykwalifikowani kelnerzy. O podniebienia weselników zadbają najlepsi kucharze, którzy nieraz nagradzani byli w konkursach kulinarnych. Decydując się na przyjęcie w kopalni, zyskacie fachową pomoc w zakresie doboru i przygotowania dekoracji. Będziecie również mogli skorzystać z szeregu atrakcji, jak np. powitanie Młodej Pary przy dźwiękach Reprezentacyjnej Orkiestry Górniczej Kopalni Soli „Wieliczka” czy sesja zdjęciowa w solnych podziemiach.

 

 

 

 

 

FOT. MAT. PRASOWE: KOPALNIA SOLI „WIELICZKA”

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: