Niebanalne plenery…

Planując przyjęcie weselne w sezonie letnim, warto rozważyć organizację ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego w plenerze. Wesele może mieć bardzo różny charakter, w zależności od pomysłów i potrzeb Pary Młodej. Obecnie nie ma przeszkód, aby ślub odbył się poza urzędem stanu cywilnego. Jednym z godnych polecenia miejsc jest Hotel Warszawianka położony nad Zalewem Zegrzyńskim.

Para Młoda składa przysięgę na specjalnie zaaranżowanym do zaślubin rozległym, zielonym terenie hotelu. Po ceremonii orszak weselny przechodzi do sal bankietowych połączonych bezpośrednio z Ogrodem Japońskim i kontynuuje przyjęcie na obszernym, eleganckim tarasie. Hotel Warszawianka jest przygotowany na organizację nowoczesnych i nietypowych zaślubin. Pięknie udekorowane stoły, nastrojowe lampiony i nieodległy szum wody sprawiają, że ta jedyna w swoim rodzaju noc pod gwiazdami będzie wspomnieniem na całe życie. Obiekt posiada cztery restauracje, ekskluzywne orientalne SHU SPA, prywatną plażę i aquapark. Najmłodsi goście docenią atrakcje nowoczesnego Centrum Kreatywnej Zabawy KIDDOS. Co najważniejsze, znajdą tutaj Państwo rodzinną atmosferę, która gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku.

W pałacowym parku
Godnym polecenia miejscem jest również otoczony rozległym terenem zielonym kameralny Pałac Zegrzyński. Neorenesansowy budynek z historią sięgającą pierwszej połowy XIX w. sprzyja organizowaniu uroczystości o podniosłym charakterze. Zarówno wnętrze, jak i ogrody utrzymywane są z dużą dbałością o detale.

Pałac Zegrzyński posiada duże doświadczenie w organizacji plenerowych zaślubin i wesel. Doradca weselny pomoże przy wyborze eleganckich hal namiotowych, wielkością dobranych do liczby zaproszonych gości. Personel udekoruje stoły i krzesła. Wytworna zastawa stołowa, eleganckie serwety i świeczniki gwarantują niezwykle romantyczny nastrój, zaś wykwalifikowani kelnerzy z najwyższą starannością obsłużą gości weselnych. Pałacowe pokoje i apartamenty są doskonałym miejscem na nocleg zarówno dla nowożeńców, jak i ich gości.

Jeżeli formułą przyjęcia weselnego jest obiad, Pałac Zegrzyński zaprasza do zabytkowej Oficyny Carskiej. Kilkugodzinne spotkanie w gronie najbliższych w jednej z udekorowanych sal oraz specjalnie skomponowane menu z pewnością na długo zapadną w pamięci zaproszonych gości. Pałac Zegrzyński to idealne miejsce na wymarzony ślub i wesele.

Hotel WARSZAWIANKA

www.warszawianka.pl

PAŁAC ZEGRZYŃSKI

www.palac-zegrzynski.pl

fot. mat.prasowe: Pałac Zegrzyński i Hotel Warszawianka

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: